Eretna Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eretna Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Eretna Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Eretna Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Eretna Hotel Sık Sorulan Sorular

Eretna Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Eretna Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eretna Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Eretna Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eretna Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eretna Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eretna Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Eretna Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eretna Hotel düğün dışında baby shower, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Eretna Hotel Hakkında

Kaliteden ödün veremeyen hizmet anlayışımızla, Selçuklu mimarisinin en güzel örneğini göreceğiniz otelimizde değerli günlerinizi daha da anlamlı hale getiriyoruz. Antik ve sanatsal izler taşıyan dekorasyonumuz, bizi tercih eden misafirlerimize verdiğimiz değer ve dinamik ekibimizle tekrarının imkânsız olduğu günlerde ev sahipliğinizi yapmaktan mutluluk duyacağız.

Sivas Eretna Hotel Düğün Salonu’muzda daha çok butik organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. 100 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle nişan, düğün, kına gecesi ve toplantılarınızda için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle elimizden geldiğince isteklerinizi yerine getiriyor, bütün kötü ihtimalleri önceden aldığımız önlemlerle yok ediyoruz.

Bu özel tarihte heyecanınızı ortak olarak, tatlı telaşınızın yükünü omuzlarınızdan almak için; etkinliklerinizin öncesinde her şeyi organizasyon sorumlumuzla birlikte planlamanızı sağlıyoruz. Tarzınızı yansıtacak ayrıntılar, salonumuzun şıklığıyla birleşiyor ve görsel anlamda tam da hayalini kurduğunuz ortama kavuşuyorsunuz.

Yemekli organizasyonlarınızda restoranımızın deneyimli aşçıları yemek menünüzü hazırlıyor. Üstelik etkinlik ve davetlerinizden önce isterseniz menü tadım yapabilir; beğenmediğiniz lezzetleri menünüzden çıkarabilirsiniz. Tasarımına ve içeriğine sizin karar verdiğiniz düğün pastanızı da iş ortaklarımız hazırlıyor. Yemek ve pasta ikramlarımızı enerjik ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak misafirlerimize sunuyoruz.

Etkinliklerinizi yapacağımız mekânın görünüme ve tasarıma önem verdiğimiz kadar kullanacağımız ses ve sahne sistemlerini de önem veriyoruz. Bu yüzden son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca düğün müzikleriniz için çalıştığımız ortaklarımızın iletişim bilgilerini de sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız ve hizmetlerimiz bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer salonumuz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almak, Eretna Hotel Sivas fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Caddesi No:36, 58050 Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eretna Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.