Koca Çalış Beach Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Koca Çalış Beach Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Koca Çalış Beach Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Koca Çalış Beach Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Koca Çalış Beach Restaurant Sık Sorulan Sorular

Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Koca Çalış Beach Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Koca Çalış Beach Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Koca Çalış Beach Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Koca Çalış Beach Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Koca Çalış Beach Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Koca Çalış Beach Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, baby shower, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Koca Çalış Beach Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır Koca Çalış Beach Restaurant Fethiye adresimizde hizmet veriyoruz. Muğla’ya bağlı olan tesisimizde yaz dönemlerinde misafirlerimizi ağırlıyor, onların keyifli saatler geçirmesi için çalışıyoruz.


Denize sıfır konumda bulunan işletmemiz hem restoran hem de plaj hizmetini bir arada veriyor. Aynı zamanda özel davetlerinize de ev sahipliği yaptığımız tesisimizde pek çok düğün, nişan, kına organizasyonu düzenledik. Bazı zamanlarda plajımızda tanıklık ettiğimiz evlilik tekliflerine şahitlik ettik... Özel günlerinizde bizi tercih ediyor olmanızın mutluluğunu yaşıyoruz. Tercihinize layık olmak için her sezon kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Düğün trendleri her sene değişim yaşıyor. Çiftlerin istekleri de bu doğrultuda değişiyor. Trendleri yakından takip ederek bu değişime profesyonel bir uyum sağlıyoruz. Tasarımımızda ve hizmetlerimizde değişiklikler yapıyoruz. Aynı zamanda çiftimizin isteklerini daha iyi anlıyor, isteklerine uygun çözümler üretirken daha aktif oluyoruz.


Özel organizasyonlar için 2 ayrı alternatifi bir arada sunuyoruz. En çok tercih edilen ağaçların arasında bir düğün oluyor. Bir diğer alternatif ise plaj düğünü olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar için kapılarımızı açıyoruz. Dışardan organizasyon firması getirerek dilediğiniz konsepti tesisimizde yaratabiliyorsunuz. Tabii organizasyonunun kalan tüm aşamalarında da yanınızda oluyoruz. Çözüm ortaklarınızla iletişim kurarak isteklerinizi gerçekleştirmek için koordineli olarak çalışıyoruz. Müzik, fotoğraf ve kamera çekimi gibi hizmetleri de göz ardı etmeden eksiksiz bir şekilde organizasyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.


Aynı zamanda restoran olarak da hizmet verdiğimiz için düğününüz için istediğiniz menüleri oluşturabiliyoruz. Siz yalnızca neler istediğinizi anlatın, geri kalan tüm problemleri çözüme ulaştırmak için biz buradayız.


Neler yapabileceğimizle ilgili bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Fethiye düğün mekanları fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Mah.Kenan Evren cd Kumsal Sk, Koca Calis, 48320 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Koca Çalış Beach Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.