Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Mekanları İçin Fikirler

Yemekli düğün organizasyonu yapıyorsanız otelleri, restoranları ve size istediğiniz menü imkanını sunabilecek balo salonlarını tercih edebilirsiniz. Açık büfe seçeneği ile de yemek seçeneğini misafirlerinize bırakabilirsiniz. Böylece konuklarınız kendi damak zevklerine göre seçim yaparak keyifli bir gece geçirebilirler. Restoran düğünü içinse et-balık restoranlarını tercih edebilirsiniz. Menüde yalnızca balık olmamasına özen göstermenizde fayda var. Tamamen deniz ürünlerinden oluşan bir menü tüm misafirlerinize hitap etmeyebilir. Et-balık şeklinde ortak bir menü hazırlatarak bu riski ortadan kaldırabilirsiniz. Vejetaryen menü seçeneğini de göz önünde bulundurmanız doğru olabilir. Balo salonları ya da kır düğünü mekanları arasında size yemek hizmeti sağlayacak olan firmalarla iletişime geçebileceğiniz gibi dışarıdan bir catering şirketi ile de anlaşarak istediğiniz mekanda yemekli bir düğün organize edebilirsiniz.

Muğla’da Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yemekli düğün maliyeti, menü içeriğinize, davetli sayınıza ve aldığınız hizmetin kalitesine göre değişiklik gösterir. Menü içeriğinde tavuk, et ve deniz ürünleri seçenekleri fiyatlandırmayı otomatik olarak değiştirecektir. Eğer uygun bir menü oluşturmak istiyorsanız tavuklu menü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dışarıdan bir catering firması ile anlaşacaksanız bütçenize uygun bir menü oluşturarak firmadan o menüyü hazırlamalarını isteyebilirsiniz.

Muğla’daki yemekli düğün mekanları(https://dugun.com/dugun-mekanlari) ararken bütçenizi iyi ayarlamış olmanız gerektiğini unutmayın. Bütçenizi belirledikten sonra beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alarak hangi mekanla çalışmak isteyeceğinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca indirim sayfasını sık sık takip ederek de uygun bütçeli bir organizasyon yapmanız mümkün!

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

  • Muğla Restoranlar Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Bodrum 100 2500 TL 250.000 TL