Muğla Restaurant Düğünleri

Düğün yapabileceğin Muğla restaurantlarının tümü Düğün.com'da! Kolayca restaurantları incele, menülerine göz at, fotoğraflarına bak! Beğendiklerinden tek tıkla fiyat teklifi isteyerek düğününü planla!

29 firma

Fethiye

Kalepark Restaurant Kır Düğünü

Fethiye Kalesi yanında 3200 m2 alana kurulmuş şehir karmaşasından uzak kesintisiz Fethiye ve deniz manzarasına sahip işletmemiz, eşsiz bir konumda siz değerli çiftlerimizin mutluluğa attığı ilk...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

Hediye 36 6 13

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Yemekli Düğün Mekanları İçin Fikirler

Yemekli düğün organizasyonu yapıyorsanız otelleri, restoranları ve size istediğiniz menü imkanını sunabilecek balo salonlarını tercih edebilirsiniz. Açık büfe seçeneği ile de yemek seçeneğini misafirlerinize bırakabilirsiniz. Böylece konuklarınız kendi damak zevklerine göre seçim yaparak keyifli bir gece geçirebilirler. Restoran düğünü içinse et-balık restoranlarını tercih edebilirsiniz. Menüde yalnızca balık olmamasına özen göstermenizde fayda var. Tamamen deniz ürünlerinden oluşan bir menü tüm misafirlerinize hitap etmeyebilir. Et-balık şeklinde ortak bir menü hazırlatarak bu riski ortadan kaldırabilirsiniz. Vejetaryen menü seçeneğini de göz önünde bulundurmanız doğru olabilir. Balo salonları ya da kır düğünü mekanları arasında size yemek hizmeti sağlayacak olan firmalarla iletişime geçebileceğiniz gibi dışarıdan bir catering şirketi ile de anlaşarak istediğiniz mekanda yemekli bir düğün organize edebilirsiniz.

Muğla’da Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yemekli düğün maliyeti, menü içeriğinize, davetli sayınıza ve aldığınız hizmetin kalitesine göre değişiklik gösterir. Menü içeriğinde tavuk, et ve deniz ürünleri seçenekleri fiyatlandırmayı otomatik olarak değiştirecektir. Eğer uygun bir menü oluşturmak istiyorsanız tavuklu menü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dışarıdan bir catering firması ile anlaşacaksanız bütçenize uygun bir menü oluşturarak firmadan o menüyü hazırlamalarını isteyebilirsiniz.

Muğla’daki yemekli düğün mekanları(https://dugun.com/dugun-mekanlari) ararken bütçenizi iyi ayarlamış olmanız gerektiğini unutmayın. Bütçenizi belirledikten sonra beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alarak hangi mekanla çalışmak isteyeceğinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca indirim sayfasını sık sık takip ederek de uygun bütçeli bir organizasyon yapmanız mümkün!