Kirazlı Konak

E-posta Gönder

  • Yeşilyurt, Malatya.

Kapasite Bilgileri

Kirazlı Konak
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Kirazlı Konak Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kirazlı Konak Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kirazlı Konak Sık Sorulan Sorular

Kirazlı Konak düğün fiyatları ne kadar?

Kirazlı Konak düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kirazlı Konak düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kirazlı Konak kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kirazlı Konak 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kirazlı Konak düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kirazlı Konak düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Kirazlı Konak düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kirazlı Konak düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kirazlı Konak Hakkında

Aradan uzun zamanlar da geçse davetinize katılan konuklarınız ile birlikte buluştuğunuzda hoş bir anı olarak hatırlayıp üzerine konuşacağınız davetlerinize ev sahipliği yapmak için sizi Kirazlı Konak’a davet ediyoruz!

1974 yılında hizmet vermeye başladığımız mekânımızda bugüne kadar konuklarımızı en iyi şekilde ağırladık. Düğün, kına gecesi, nikâh sonrası yemeği, bayi toplantısı ve mezuniyet törenlerine ev sahipliği yaptığımız restoranımızda memnuniyetinizi sağlamak için oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Yıllardan beri Malatya’nın en beğenilen mekânlarından biri olmamızı sağlayan özelliklerimizden biri en kaliteli ürünleri konuklarımıza en iyi şekilde sunmamız. Güler yüzlü çalışma politikasına sahip olduğumuz restoranımıza adım attığınız andan itibaren sizi kesinlikle gülümseyen bir Kirazlı Konak çalışanı karşılıyor. Ayrıca Kirazlı Konak Malatya’nın kolay ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde konuklarınız davetinize gayet rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Kirazlı Konak’ta düzenleyeceğiniz davetler öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek hayal ettiğiniz ortamı ve gecenizde hayata geçirilmesini istediğiniz konsepti bize iletebilirsiniz. Bu görüşme sonrasında hayallerinizi gerçeğe çevirmek için mekânımızda gerekli dekor ve süslemeleri bir araya getirebiliriz. 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz restoranımızda davetinize katılacak konuklarınız ile en güzel şekilde eğlenebileceğiniz oturma düzenleri hazırlıyoruz. Mekânımızda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde davetiniz boyunca sevdikleriniz ile birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca düzenleyeceğiniz organizasyonda misafirlerinize yemek servis edilmesini isterseniz menü tadımlarına katılarak konuklarınıza sunulacak yemeklere damak zevkinize en uygun olanları seçerek karar verebilirsiniz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğününüze Kirazlı Konak’ın ev sahipliği yapmasını istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Kirazlı Konak Malatya iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.