Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Hatay’da Restoran Düğünü

Yemekli düğün yapmak isteyen Hataylı çiftlerin kesinlikle restoranları incelemesini öneriyoruz. Hem düğün salonu konseptinden daha farklı hem de dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir organizasyon için restoranlar sizi bekliyor.

Hatay’daki restoranlarda 100 kişiden 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Yani az davetli çağırsanız da kalabalık bir düğün yapsanız da kendinize uygun bir restoran bulmanız mümkün.

Hatay’da restoranlar farklı noktalarda konumlanmışlar. Şehir manzaralı, ulaşımı kolay restoranlar bulabileceğiniz gibi deniz kenarındaki mekanlardan birini de tercih edebilirsiniz. Özellikle İskenderun ve Samandağ ilçelerinde deniz kenarında yer alan restoranlar bulunuyor.

Restoranlar, açık ve kapalı alanlarında düğün organizasyonları düzenleyebiliyor. Dilediğiniz alanı seçebiliyorsunuz. Birçok Hatay restoranının kapalı salonunda boydan boya cam bulunuyor. Bu sayede ferah bir ortama sahip oluyorlar. Ayrıca mekanların yüksek tavanları ve az kolonlu / kolonsuz yapıları da çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Bahçe ortamında düğün yapmak isteyen çiftler de Hatay’daki restoranları tercih edebiliyor. Restoranların ağaçlarla ve bitkilerle dolu bahçeleri, düğün düzenine uygun şekilde hazırlanabiliyor.

Bazı restoranlar, düğün alanlarının yanı sıra bir de küçük salonlara sahip oluyorlar. Bu salonlar; nişan, kına ve after parti organizasyonları için kullanılabiliyor.

Hatay restoranlarının hepsi birbirinden farklı süslemelere sahip. Bazıları meyhane konseptine uygun şekilde mavi rengi ağırlıklı olarak mekanlarında kullanmışlar. Bazıları ise ihtişamın ön planda olduğu şamdanlarla süslenmiş masalara yer vermiş.

Hatay Restoranlarının Çiftlere Sunduğu Hizmetler

Yemek Servisi: Çiftlerin düğün mekanı olarak restoranları tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri başarılı yemek servisi yapıyor olmaları! Günlük yaşamda da konuklarına devamlı olarak yemek servisi yapan Hatay restoranları, düğünler için daha da büyük bir titizlikle çalışıyorlar. Restoranların hazır menülerinden birini tercih edebileceğiniz gibi size özel bir menü oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz.

Ses – Işık Sistemleri: Restoranların bünyesinde ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Bunun için bir müzik firmasıyla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Canlı Müzik / DJ: Şimdi gelelim işin eğlenceli tarafına! Restoranda düğün yapacaksınız diye sadece yemek yiyeceğinizi düşünmeyin. Hatay’daki restoranlar, düğün paketlerinde DJ hizmetini de sunuyorlar. Mekanlarda sahneler de bulunuyor. Böylece talep eden çiftler düğünlerinde canlı müzik ekiplerini ağırlayabiliyorlar.

Süsleme: Restoranların standart düğün süslemeleri oluyor. Bazıları çiftlere renk alternatifleri sunabiliyor. Bir kısmı ise yaptırmak istediğiniz özel bir konsept varsa onu uygulayabiliyor. Tabii bunları önceden mekan yetkilileriyle konuşmanız gerekiyor.

After Parti: Mekanlarda, düğünler 00:00 olmadan sona eriyor. Ama siz eğlenceye doyamazsanız ve devam etmek isterseniz, after parti yapabiliyorsunuz. DJ, size müzikleriyle eşlik ediyor. Dans pisti ışık sistemiyle daha da hareketlendiriliyor!

Hatay Restoranlarındaki Düğün Menüleri

Hatay’da restoran düğünü yapacaksanız, size birden fazla menü seçeneği sunacaklarını bilmelisiniz. Menüler kokteyl ve yemekli olmak üzere iki ana kategoriye ayrılıyor. Ama Hatay’daki restoranların sadece az bir kısmı kokteyl hizmeti veriyor. O nedenle yemekli menülerden bahsetmeye devam edelim.

Yemekli menüler; başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Ana yemek olarak kırmızı veya beyaz et tercih edebiliyorsunuz. Bazı restoranlarda balık seçeneği de bulunuyor.

Restoranlardan vegan, diyabet ve çocuk menüsü gibi taleplerde de bulunabiliyorsunuz. Mesela düğününüze kaç tane çocuk geleceğini belirliyor ve o sayıda çocuk menüsü yapılmasını isteyebiliyorsunuz.

Hatay restoranlarının menü fiyatlarını, mekan sayfalarından inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfalardaki fotoğraflar, hizmet bilgilerine bakarak karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz restoranlardan da fiyat teklifi almayı unutmayın!

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

  • Hatay Restoranlar Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Samandağ 175 130 TL 22.750 TL
    İskenderun 175 130 TL 22.750 TL