Kavaklık Şato Restaurant*

Kavaklık Şato Restaurant
Şato restaurant Göktekin kardeşler tarafından 30 Haziran 1982 yılında fuar alanında hizmete başlamıştır. 410 kişilik kapalı alan ve 200 kişilik açık alanı ile Gaziantep halkının damak zevkine hitaben işinin ehli aşçılar ve servis elemanları ile, tek salonla yemekli ve yemeksiz olarak hizmetine başlamıştır.

Düğün,kokteyl,balo,ve her Çarşamba gündüz bayanlar matinesi yaparak gaziantepte eğlence sektöründe birçok yeniliği Gaziantep'li hemşehrilerine sunmayı kendilerine ilke edinmiştir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
ME Mehmet Düğün Tarihi: 30/08/2015

Tanıdığımın yeriydi mekan. Merkezi bir yerde herkesin rahat bulabileceği bir yer. Tasarım olarak da her kesime hitap ediyor. İsteğinize göre hareket ediyorlar. Beklediğimizin üstündeydi. Antep'in en güzel mekanlarından birisi. 500 kişi civarında ikramlı bir organizasyon oldu. İsteğe bağlı yemekde oluyor. Tadına bakamadım ama konuklarımız beğendi. Ulaşımda merkezi olduğu için sorun yaşanmadı. Çok fazla bahşiş istendi ama baştan konuşulursa önüne geçilebilir. Mekanın sahibiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Garsonlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

MU Mustafa Düğün Tarihi: 23/07/2015

1.200 kişilik bir mekan, ben 300 kişilik düğün gerçekleştirdim ikramlı olarak, görsellik olarakta kesinlikle çok şık bir mekandı, pist alanı mekana göre çok genişti, sahne alanı ve grup çok profesyoneldi, merkezde olmasıda ulaşımda gelen konuklar açısından hiç bir sorun oluşturmuyordu.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kavaklık Şato Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kavaklık Şato Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap