Etkin Restaurant

E-posta Gönder

  • Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Etkin Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Etkin Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Etkin Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Etkin Restaurant Sık Sorulan Sorular

Etkin Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Etkin Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Etkin Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Etkin Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Etkin Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Etkin Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Etkin Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Etkin Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Etkin Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kına, baby shower, açılışlar, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Etkin Restaurant Hakkında

Düğün organizasyonlarınız için kapalı ve açık alan imkânları ile Etkin Restaurant her mevsim davetlerinize ev sahipliği yapıyor!

Size özel bir gece için bahçemizde bakın nasıl bir davet tasarlıyoruz! Beyaz tüller ile çiçekler kullandığımız gelin yolundan başlıyoruz hazırlıklara. Kırmızı halı üzerinde karşılama töreni yaptığımız konuklarınızı yerlerine buyur ediyoruz. Masalarınızı beyaz organze kumaş örtüler ve çeşitli aksesuarlar ile süslüyoruz. Benzer kumaşlar ile sandalyelerinize giydirme yapıyor, beyaz üzerine renklendirmeler de yapıyoruz. Gümüş veya altın tonlarında dokunuşlar tercih ediyor, süslemelerimize uygun bir nikah masası da dekore ediyoruz. Şık bir masa oluşturmaya önem veriyor, aşkın saflığını temsil eden beyaz ile masa çiçeklerini kullanarak hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Yaz ve bahar aylarında bahçemizde düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızı tasarlarken kış aylarında kapalı alanımızda butik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Balıkesir düğün salonlarına kendi tarzı ile fark yaratan restoranımızda zarif detaylar ile düzenlemeler yaparak; söz, nişan, nikah sonrası yemek gibi davetler de tasarlıyoruz…

Yemekli davetler düzenlediğimiz Etkin Restaurant’ta yaz aylarında ev sahipliği yaptığımız düğünlerinizde ikram menüler de tercih edebiliyorsunuz. Karşılama töreni esnasında sunulan ikramlar da dahil menülerinizi belirleme şansı sunuyor, konuklarınızın beğenisine sunacağımız lezzetler için birbirinden farklı seçenekler oluşturuyoruz. Hem damak tadınıza hem de bütçenize uygun alternatifler ile gecenizi tatlandırıyor, servislerinize düğün pastanız ile son veriyoruz.

Gece boyunca eğlence için geniş bir dans pisti de oluşturuyoruz. Sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz ile gecenizi başlatıyor ve kesintisiz eğlence vaat ediyoruz. Üstelik kına gecelerinizde geleneksel türküler, düğün organizasyonlarınızda pop müzik ve geniş bir repertuar ile sizi bekliyoruz.

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan Etkin Restaurant Gönen iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak davetlerinizi bizimle birlikte tasarlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mah. Eski kaplıcalar Cad. No: 16 Gönen/ Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.