100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
50 - 75 Kişi
100 - 200 TL
50 - 150 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Mekanları Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Düğün organizasyonunuz için yemekli mekan seçeneklerini değerlendiriyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı durumlar olduğunu da bilmelisiniz. Seçeceğiniz mekanın minimum ve maksimum kabul ettiği davetli sayısını göz önünde bulundurmalı ve de menü için size sunacağı seçenekleri mutlaka önceden değerlendirmelisiniz. Eğer bir restoran ya da otel düğünü tercih ediyorsanız, yemek menüsü konusunda biraz daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Düğün yemeği için açık büfe, balık ya da et menüsü seçeneklerinden birini tercih ederek mekan arayışınızı buna göre sınırlandırabilirsiniz.

Yemekli nişan yapmak isteyen gelin ve damat adayları da kutlama mekanı olarak restoranları tercih edebilirler. Böylece aileler birbirleriyle daha çok yakınlaşır ve birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı elde ederler. Dilerseniz aynı mekanda düğün organizasyonu için de bir planlama yaparak, düğününüzü planladığınızdan çok daha uygun bir bütçeyle organize edebilirsiniz.

Restoranda Düğün Organizasyonu Fikirleri

Restoran düğünleri çiftler tarafından en çok da sıcak ve samimi olması açısından tercih ediliyor. Konuklarınızın sayısı çok kalabalık değilse ve damağınıza uygun güzel bir menü seçeneği istiyorsanız restoranlar tam size göre. Mekan olarak da pek çok seçeneğe sahipsiniz. Manzaralı, bahçe içinde ya da havuz başı... Eğer bir yaz düğünü yapıyorsanız manzaralı ve terası olan restoranları, kış düğünü içinse tarihi restoranları tercih edebilirsiniz. Özellikle vintage düğün konseptinin en çok tarihi mekanlara yakıştığını söyleyebiliriz.

Bir balık restoranında düğün yapmayı tercih ediyorsanız, davetli sayınızın çok kalabalık olmaması bütçeniz için daha uygun olabilir. Deniz mahsullerinin bir risk taşıdığını da her zaman aklınızda bulundurun ve farklı seçenekler arayan konuklarınız için de ek menü içeriği oluşturun.

Aydın’da yemekli düğün fiyatları için firmaları tek tek inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca indirimli ve kampanyalı mekanlar için sık sık indirim sayfasını takip etmenizi öneririz.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Aydın Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular