Uptown Restaurant*

Uptown Restaurant
Özel günler özel mekanlarda anlam kazanır...

Seyhan Nehri'nin büyüleyici manzarası
eşliğinde romantik ve keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için 1200 kişilik açık alan ve 300 kişilik kapalı alanı ile yılın tüm zamanlarında sizlerin hizmetinde.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
M&K Mehpare & Koray Düğün Tarihi: 19/09/2015

Adana'da düğün yapılan meşhur mekanlar dan birisi de burası. Mekan görsellik olarak çok şık ve manzarası da güzel. Hizmet kalitesi de başarılı. Biz burada 250 kişilik bir düğün gerçekleştirdik ve çok memnun kaldığımızı hiç bir sorunla karşılaşmadığımızı söyleyebilirim.

AY aybike Düğün Tarihi: 19/09/2015

Çok keyif aldığımız açık hava ve manzaranın harika olduğu bir deneyim ve organizasyonumuz oldu. Müzikal anlamda da çok başarılı olduklarını söyleyebilirim, mekanın bize sağladığı dj hizmeti vardı, biz zaten müzik tercihlerimizi iletmiştik ki ne kadar eğlendiğimiz videolara da yansımış. Çok güzeldi herşey, fiyat performans olarak değerlendirdiğim de hakkını verdiler diyebilirim. Çalışan ve yetklilerden de çok memnun kaldık teşekkürler.

U&B ulcay & barış Düğün Tarihi: 08/09/2015

Mekanın konsepti dj ve müziği vs.. herşey harikaydı. Memnun kalmadım diyebileceğim hiçbir yönü yoktu. Garsonları gayet ilgiliydi. Diğer yerlere göre daha ekonomik ve daha nezihti. Biz çok memnun kalarak ayrıldık.

ÖZ Özge Düğün Tarihi: 05/09/2015

Güzel bir deneyimdi bizler için zaten çok bilinen bir mekan. Lokasyon olarak da kolay, masa düzeni, süslemeler, görsellik gayet güzeldi. Herşeyin istediğim gibi olduğu bir düğün yaşadık. Yemekli olan organizasyonumuz da yemeklerin tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Teşekkürler.

P&İ PINAR & İSMAİL Düğün Tarihi: 02/09/2015

Konuklarımızın sayısı yaklaşık 320 kişiydi ve mekanın genişliği bize çok uygundu, hiç sıkışıklık yaşamaıdk gayet ferah bir ortam vardı, bunun yanında aynı zaman da çok şıktı. Görsellik olarak göze hitap eden bir firmaydı, bu anlam da memnun kaldık. Bunların yanında hizmet ve yetkililerin yaklaşımı da oldukça başarılıydı, çok ilgiliydiler. Ulaşım konusunda merkezi bir yerdeydi.

Gülhan Düğün Tarihi: 21/08/2015

Biz iki düğün yaptık ve ben il dışından buraya gelin geldiğim için mekanın birçok işleri ile eşim ilgilendi ama mekan genel anlam da güzeldi. Tahmini 200 kişilik bir düğün oldu ve ikramlıydı. Ben heyecandan telaştan tatlarına bakamadım ama konuklarım dan herhangi bir kötü yorum almadım. 2 salon var mekan da birisi küçük, diğeri büyük olarak. İki salon da açık hava şeklinde salonlar bahçeye açılıyor yani. Orkestra, servis herşey güzeldi ben içeri de sorun yaşamadım. Yakın akrabam ve ya arkadaşım olsa evlenecek olan önerebilrim mekanı.

didem Düğün Tarihi: 14/06/2015

360 kişilik bir davetti . Koktey olarka gerçekleşti. İkramlar tazeydi . Bizi hiç yormadılar üzmediler . Herşey tıkıt tıkır yolunda ilerledi. Hizmetten çok memnun kaldık serviste bir sorun yaşanmdı . İlgi ve alakalarıda bizim çok memnun ayrılamamızı sağladı . Tavsiye ederim.

GA Gamze Düğün Tarihi: 15/06/2014

Uptown wu mila kisminda dugunumuz oldu hersey cok guzeldi sadece erdem foto haric bence bi degisiklik yapilmali..yemek pasta garsonlarin ilgisi hersey cok guzeldi.tesekkur ederiz uptown

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Uptown Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Uptown Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap