Güneş Restaurant

E-posta Gönder

Güneş Restaurant Kapasite

 • Otopark araç kapasitesi ne kadar?

  250-500

Güneş Restaurant Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

Güneş Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Güneş Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

  Güneş Restaurant açık alan kapasitesi maksimum 1.000-2.000 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 750-1.000 kişidir. Güneş Restaurant maksimum 250-500 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Güneş Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Güneş Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri neler?

  Kurumsal etkinlikler

Güneş Restaurant Hakkında

Lezzetli bir yemeğe eşlik eden hoş bir atmosferle mutluluğunuzu çoğaltmak ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise Adana’da hizmet verdiğimiz Güneş Restaurant’a sizi de bekliyoruz.

İbrahim Güneş önderliğinde kurulan Güneş Restaurant’ın temelleri 1986 yılında açılan Güneş 1 ile atılıyor. Kebapçılık mesleğinin öncüleri arasında yer alan mekanımızda sizin de damak zevkinize uyan bir tat bulacağınıza inanıyoruz. Her zaman daha iyiyi ve daha güzelini yapmaya gayret ettiğimiz restoranımız içerisinde yıllar geçse de işimize olan sevgimiz hiç bitmediği için Güneş 2 Restaurant’ı açarak zincir restoranlar olma yolunda ilerliyoruz. Kendimizi her geçen gün geliştiriyor, yeni pişirme ve kesim teknikleri öğrenerek kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Kurucumuz İbrahim Güneş için müşteri memnuniyeti onur ile bağdaştıran bir anlama geliyor. Restoranımız içerisinde çalışan herkese de bu düşünceyi aşılayan İbrahim Bey, Güneş Restaurant’ı tercih eden müşterilerinin her zaman ve her şartta en iyi hizmete layık olduğunu savunuyor. Takvimler 2010 yılını gösterdiğinde ise göl kıyısında kurduğumuz açık ve kapalı alanımız içerisinde sizi bu kez Güneş Plus Restaurant ile karşılıyoruz.

Restoranımızı ziyaret etmeden önce sizinle tanışarak kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi ve nasıl bir hizmet alacağınızı öğreniyoruz. Edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda hizmet seçeneklerimiz konusunda size detaylı bilgiler veriyoruz. Birbirinden lezzetli yöresel tatlarımızla usta aşçılarımız öncülüğünde kaliteli ikramlar sunuyoruz. Şık sunumlarla masalarınıza servis ettiğimiz yemeklerimizi yerken doğru bir restoranı tercih ettiğinizin farkında olacağınıza eminiz.

Siz de Adana restoranları arasında yer alan mekanımızın birbirinden özel tatlarını denemek ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karslılar Mah. 82105 Sk. (Göl Kenarı) Çukurova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Güneş Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.