Oteller Sivas

The Green Park Hotel Sivas

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

The Green Park Hotel Sivas Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

The Green Park Hotel Sivas Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

The Green Park Hotel Sivas Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

The Green Park Hotel Sivas Sıkça Sorulan Sorular

The Green Park Hotel Sivas düğün fiyatları ne kadar?

The Green Park Hotel Sivas düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.The Green Park Hotel Sivas düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

The Green Park Hotel Sivas kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The Green Park Hotel Sivas 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

The Green Park Hotel Sivas düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The Green Park Hotel Sivas düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

The Green Park Hotel Sivas düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The Green Park Hotel Sivas düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

The Green Park Hotel Sivas Hakkında

Uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor ve hem yurt içi hem de yurt dışından misafirlerimizi büyük bir misafirperverlik ile ağırlıyoruz. The Green Park Hotel Sivas şubesi tıpkı diğer 5 otelimizdeki gibi standartlaşmış bir kalite ile 4 yıldızlı bir hizmet veriyor. Sahip olduğumuz tüm o oteller aracılığı ile edindiğimiz bilgi birikimini ve tecrübeyi iş yapış biçimlerimize ve yönetim anlayışımıza da yansıtıyoruz. Konuklarımızın geri dönüşleri bizim için çok önemli ve onlardan aldığımız dönütler sayesinde sürekli yenileniyor ve çağdaş kalmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Otelimizde turizm ve konaklama faaliyetleri dışında bir de özel günlere yaptığımız organizasyonlar ile tanınıyoruz. İş toplantıları veya özel günler için çok farklı türlerde ve özelliklerde toplu etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Bunların başında da elbette ki düğünler, nişan törenleri ve kına geceleri geliyor. Birbirini seven iki insanın bir araya gelmek için attıkları adımların temsili olan bu günler en az onlar kadar bizim için de değerli. Bu günlerin önemine istinaden ekipçe çok çalışıyor ve ortaya kusursuz işler çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar her şey ile ilgileniyoruz.

Özel davetler veya etkinlikleri düzenleyebildiğimiz farklı kapasite ve özelliklerde 4 ayrı salonumuz bulunuyor. Buralarda hem davet düzeninde hem de kokteyl düzeninde kalabalık organizasyonlara imza atabiliyoruz. 1000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabilir ve size düğününüzü dilediğiniz gibi gerçekleştirme vaadini verebiliriz.

Eğer yemekli bir düğün planlıyorsanız da seçiminiz yine bizden yana olur çünkü eğitimli ve deneyimli usta şeflerimiz size dünya mutfağından çok geniş bir seçkide menüler hazırlayabilirler. Bütçeniz dâhilinde ve damak tadınıza uygun bir set menüyü birlikte belirleyebiliriz. The Green Park Otel düğününe sahip olmak için ise tek yapmanız gereken yandaki formu hemen doldurmak!

Ekiple Tanışın • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kadı Burhanettin Mah. Toptancılar Cad. No:1 Merkez / Sivas

 • Haritadaki Konumu

  The Green Park Hotel Sivas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.