The Green Park Hotel Sivas

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

The Green Park Hotel Sivas
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

The Green Park Hotel Sivas Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

The Green Park Hotel Sivas Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

The Green Park Hotel Sivas Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

The Green Park Hotel Sivas Sıkça Sorulan Sorular

{The Green Park Hotel Sivas} düğün fiyatları ne kadar?

The Green Park Hotel Sivas düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.The Green Park Hotel Sivas düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


{The Green Park Hotel Sivas} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The Green Park Hotel Sivas 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{The Green Park Hotel Sivas} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The Green Park Hotel Sivas düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


{The Green Park Hotel Sivas} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The Green Park Hotel Sivas düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

The Green Park Hotel Sivas Hakkında

Uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor ve hem yurt içi hem de yurt dışından misafirlerimizi büyük bir misafirperverlik ile ağırlıyoruz. The Green Park Hotel Sivas şubesi tıpkı diğer 5 otelimizdeki gibi standartlaşmış bir kalite ile 4 yıldızlı bir hizmet veriyor. Sahip olduğumuz tüm o oteller aracılığı ile edindiğimiz bilgi birikimini ve tecrübeyi iş yapış biçimlerimize ve yönetim anlayışımıza da yansıtıyoruz. Konuklarımızın geri dönüşleri bizim için çok önemli ve onlardan aldığımız dönütler sayesinde sürekli yenileniyor ve çağdaş kalmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Otelimizde turizm ve konaklama faaliyetleri dışında bir de özel günlere yaptığımız organizasyonlar ile tanınıyoruz. İş toplantıları veya özel günler için çok farklı türlerde ve özelliklerde toplu etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Bunların başında da elbette ki düğünler, nişan törenleri ve kına geceleri geliyor. Birbirini seven iki insanın bir araya gelmek için attıkları adımların temsili olan bu günler en az onlar kadar bizim için de değerli. Bu günlerin önemine istinaden ekipçe çok çalışıyor ve ortaya kusursuz işler çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar her şey ile ilgileniyoruz.

Özel davetler veya etkinlikleri düzenleyebildiğimiz farklı kapasite ve özelliklerde 4 ayrı salonumuz bulunuyor. Buralarda hem davet düzeninde hem de kokteyl düzeninde kalabalık organizasyonlara imza atabiliyoruz. 1000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabilir ve size düğününüzü dilediğiniz gibi gerçekleştirme vaadini verebiliriz.

Eğer yemekli bir düğün planlıyorsanız da seçiminiz yine bizden yana olur çünkü eğitimli ve deneyimli usta şeflerimiz size dünya mutfağından çok geniş bir seçkide menüler hazırlayabilirler. Bütçeniz dâhilinde ve damak tadınıza uygun bir set menüyü birlikte belirleyebiliriz. The Green Park Otel düğününe sahip olmak için ise tek yapmanız gereken yandaki formu hemen doldurmak!

Ekiple Tanışın  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kadı Burhanettin Mah. Toptancılar Cad. No:1 Merkez / Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    The Green Park Hotel Sivas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.