Oteller Sivas

Sivas Termal Hotel & Spa

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sivas Termal Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sivas Termal Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sivas Termal Hotel & Spa Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Sivas Termal Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Sivas Termal Hotel & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Sivas Termal Hotel & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sivas Termal Hotel & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sivas Termal Hotel & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sivas Termal Hotel & Spa 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sivas Termal Hotel & Spa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sivas Termal Hotel & Spa düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Sivas Termal Hotel & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sivas Termal Hotel & Spa düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Sivas Termal Hotel & Spa Hakkında

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Otelimizi şehir merkezinden biraz daha dışarıya, doğa ile iç içe olunabilecek temiz havaya sahip büyük bir alanda inşa ettirdik. Tam tamına 30 bin metrekarelik büyük bir kapalı alanı kapsayan inşaatımız sonucunda ortaya 5 yıldızlı bir kalitede hizmet veren tesisimiz çıktı. Sivas Termal Hotel ve Spa’da kaplıca, konaklama ve turizm hizmetleri dışında bir konuda daha faaliyet gösteriyoruz. Otelimizde düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, özel kutlamalar, sünnet düğünleri ve benzeri toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Biliyoruz ki siz de hayallerinizdeki gibi bir düğün mekânını bulmak için yer arayışındasınız. Öyle ise vakit kaybetmeden yazımızın devamını okuyarak bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Otelimizde düğününüzü düzenleyebileceğiniz farklı kapasitede, nitelikte ve genişlikte bazı alanlarımız mevcut. Küçükten büyüğe doğru saymak gerekirse bu alanları kapasitesine göre beğeninize sunuyoruz. Kızılırmak toplantı salonumuz banket düzeninde 100 kişilik konuk ağırlama hacmi ile bizim en küçük salonumuzdur ve burada butik organizasyonları rahatlıkla yapabilirsiniz. 4 Eylül toplantı salonumuz ise yine banket düzeninde 350 kişilik bir alan. Yörük Çadırı toplantı salonumuz banket düzeninde tam 650 kişilik büyük bir kapasiteye sahip. Burası otelimizin bahçesine kurmuş olduğumuz ve şekli itibari ile de bir çadırı andıran şık bir salondur. En büyük kapasiteye sahip bahçe toplantı salonumuz ise tam tamına 800 kişilik. Toplantı salonlarımız yaz kış fark etmeksizin hizmet gösterebilir niteliktedir ve organizasyonlara açıktır. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun türüne ve davetli sayısına göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yemekli veya yemeksiz olarak düğün yapabileceğiniz otelimiz ile iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Bu sayede Sivas Termal Hotel Spa fiyatlarıhakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Kalın Köyü Mevkii Gazi Mustafa Kemal Sk. No:10 Sıcak Çermik / Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Sivas Termal Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.