Dört Eylül Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dört Eylül Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Dört Eylül Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Dört Eylül Otel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dört Eylül Otel Sık Sorulan Sorular

Dört Eylül Otel düğün fiyatları ne kadar?

Dört Eylül Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dört Eylül Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Dört Eylül Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dört Eylül Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dört Eylül Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dört Eylül Otel düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Dört Eylül Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dört Eylül Otel düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, doğum günü, baby shower, kına, mezuniyet törenleri, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dört Eylül Otel Hakkında

Ülkemizin en güzel güzel şehirlerinden biri olan Sivas’tayız. Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, misafirlerimizin memnuniyetini ön plana çıkararak, sektörün öncüsü olmayı amaçlıyoruz. Konforlu konaklama hizmetimiz dışında gerçekleştirdiğimiz müthiş düğün organizasyonlarımızla da adımızdan söz ettiriyoruz ve Geleneksel Türk Misafirperverliğimizi size en iyi şekilde yansıtmak için otelimize bekliyoruz.

Peki 4 Eylül Otel Sivas’ta hangi hizmetleri veriyor?

Öncelikle düğünlerinizi otelimizin balo salonunda yapıyoruz. Tercih ettiğiniz gibi istediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Üstelik dilediğiniz renk ve tarzda masa ve sandalyelerimizi süsleyebiliyoruz. Bize ne hayal ettiğinizi söyleyin yeter. Sizi hayallerinize ulaştırmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Gönlünüzce eğlenebilmeniz için profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Kısacası her detayı sizin yerinize biz düşünüyor, kendi düğününüze sanki misafirmişsiniz gibi gelmenizi sağlıyoruz.

Yemek servisimiz var mı?

Yemekli düğün tercihlerinizde, profesyonel mutfağımızda hazırlanan müthiş tatta yöresel yemeklerimizle konuklarınızı ağırlıyoruz. Usta aşçılarımızın titizlikle yaptığı bu enfes yemekleri düğününüzden önce gelip tadımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle işinizi şansa bırakmadan sadece beğendiğiniz yemekleri konuklarınıza ikram ediyoruz. Düğün menünüzü alkollü ya da alkolsüz içeceklerimizle tamamlıyoruz.

Konaklama sağlıyor muyuz?

Düğününüzden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırırsanız konforlu odalarımızı özenle hazırlıyoruz. Böylece konuklarınız düğün gününüzün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek rahatlıkla atabilirler.

Size düğün gününüz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Sivas 4 Eylül Otel iletişim için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutlu bir geleceğe adım attığınız bu özel gününüzde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad No:15, 58010 Merkez/Sivas TÜRKİYE

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dört Eylül Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.