Otel Gül Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Otel Gül Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Otel Gül Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Otel Gül Bahçe Genel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel

Otel Gül Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Otel Gül Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

{Otel Gül Bahçe} düğün fiyatları ne kadar?

Otel Gül Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Otel Gül Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Otel Gül Bahçe} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otel Gül Bahçe 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Otel Gül Bahçe} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otel Gül Bahçe düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


{Otel Gül Bahçe} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otel Gül Bahçe düğün dışında parti, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, açılışlar, piknik, doğum günü, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Otel Gül Bahçe Hakkında

Ege’nin gözde eğlence mekânlarından olan Bodrum’da hizmet veriyoruz. Yıllardır Gül Bahçe Butik Otel Milas adresimizde misafirlerimizi ağırlıyor hatta zaman zaman özel davetlerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Otelimizde bugüne kadar düğün, nişan, kına gecesi ve mezuniyet gibi pek çok organizasyon düzenledik. Şehir yaşamının stresinden uzaklaşacağınız hayalinizdeki organizasyon sizi bekliyor. Kimi zaman 15 dönüm kır bahçemizde kimi zaman da şömineli restoranımızda organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Havuz başı organizasyon istiyorum diyorsanız; onu da mümkün kılıyoruz. Havuzlu bahçemiz de bulunuyor. Dilediğiniz davet alanını seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda otelimiz içerisinde 18 oda bulunuyor. 4 suit, 3 twin ve 9 çift kişilik odamız mevcut. Böylelikle düğününüze katılan misafirlerinize konaklama hizmeti de sağlayabiliyoruz.


Yazlık bir bölgede bulunmamız dolayısıyla daha çok yaz düğünlerinde tercih ediliyoruz. Fakat dilerseniz kapalı restoranımızda şömine başında da kutlamalarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Tercih tamamen düğün sahiplerine kalıyor. Kapalı alanımızın da oldukça romantik olduğunu belirtmek isteriz. Hatta kapalı avantajımızın yaz düğünlerinde dahi avantajı bulunuyor. Düğün günü aylar öncesinden belirlendiği için hava durumu noktasında çiftlerin içinde hep bir tedirginlik oluyor. Kapalı alanımız sayesinde bu tedirginliğin önüne geçebiliyoruz. Herhangi bir olumsuz hava durumunda kapalı restoranımıza geçiş sağlayabiliyoruz. Daveti asla duraksatmıyor; eğlencenin devam etmesini sağlıyoruz.


Tüm detayları titizlikle düşünen ekibimizin düşündüğü tek detay bu da değil. Bunun dışında düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri özenle değerlendiriyoruz. Gerekli noktalardan çözüm ortaklarımızdan da destek alarak hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Düğününüz için istediğiniz ortamı yaratıyor; orkestra, fotoğrafçı ve kameraman hizmeti de sağlıyoruz. Dilerseniz bu hizmetleri dışardan organizasyon firması getirerek sağlamanıza da imkân tanıyoruz.


Düğününüz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Gülbahçe Restaurant & Otel ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.