Med-inn Boutique Hotel

E-posta Gönder

Med-inn Boutique Hotel Genel Özellikler

  • Davet Alanları

    Açık ve kapalı alan

Med-inn Boutique Hotel Hakkında

Bodrum’un hemen girişinde Güllük’te bulunan ve Türkiye’nin en güzel butik otellerinden biri olan Med-inn, misafirlerinin ihtiyaçlarını romantik ve huzurlu bir ortamda karşılamak üzere olağanüstü yüksek kalitede ve birinci sınıf hizmet sunar.
Otelde nefes kesen deniz manzaralı balkonları ile 24 adet geniş suit bulunmaktadır. Orijinal iç tasarımı, Türk stilinin hafif dokunuşları ile eski ve yeni tasarımların derlenmesi lüks ve rahatlatıcı bir sentez sunuyor. Otel Med-Inn size 8 adet Executive Suit, 10 adet Junior Suit ve 6 adet Aile suit seçeneği veriyor. Restoranlarımız, en taze malzemeleri kullanarak Dünya ve Akdeniz mutfaklarından mükemmel bir harman sunar. Alakart Restoranımızda günlük olarak taze balık servis edilmekte ve çeşitli enfes et yemekleri sunulmaktadır. İç tasarımın ve nefes kesen manzaraların oluşturduğu ambiyans ise sadece birinci sınıf hizmetimizin bir tamamlayıcısıdır.
Misafirlerinizi, denizin ve gökyüzünün mavisinin birbirine karıştığı, birbirinize aşkınızı ilan edeceğiniz bu dönemin pastoral sakin ve minimalist düğünleri için ideal bir cennet olan Med-Inn Butik Otel’in huzur veren havası ve şıklığını tatmaları için, davet edin.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Sıralık Cad. 446 Sok. No:6 Bodrum Mugla

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.