Oteller Muğla

Martı Resort Marmaris

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Martı Resort Marmaris Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Martı Resort Marmaris Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Martı Resort Marmaris Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Dere kenarında Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Dere/Nehir manzaralı Körfez manzaralı Doğa manzaralı

Martı Resort Marmaris Sıkça Sorulan Sorular

Martı Resort Marmaris düğün fiyatları ne kadar?

Martı Resort Marmaris düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Martı Resort Marmaris düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Martı Resort Marmaris kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Martı Resort Marmaris 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Martı Resort Marmaris Hakkında

Sektörde 50 yıldır hizmet veren Martı Hotels’e ait, farklı konsept ve büyüklüklerdeki 7 otelden biri olan Martı Resort Marmaris ailenin ilk üyesi olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Öyle ki 1969 yılında kurulan otelimiz, Türkiye’nin ilk resort oteli olma unvanını da elinde bulunduruyor. Kendine has rustik mimarisi ile büyük bir konaklama kapasitesine sahip olan otelimizde 4 yıldızlı kalitede bir hizmet sunuyoruz. Kalabalık ve tamamen profesyonellerden oluşan ekibimiz ile birlikte çok çalışıyor ve misafirlerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Otelimizde tatil ve konaklama gibi hizmetler dışında; düğün, nişan, kutlama, kurumsal etkinlikler gibi özel gün ve gecelerde organizasyonel anlamda da hizmetler veriyoruz.

Düğün organizasyonları için değerlendirebileceğiniz açık hava veya kapalı alan seneklerimiz mevcut. İsterseniz havuz başında 250 ila 300 kişi kapasiteli güzel bir düğün organize edebilirsiniz. Kokteyl düzeninde ise bu kapasite 400’e kadar çıkar. Düğününüzü kışın veya sonbaharda yapacak olabilirsiniz, bu durumda da size dilerseniz dört mevsim hizmet veren salonumuzu önerebiliriz. Burada oturmalı düzende 150 kişilik bir grubu rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahibiz. Görece daha butik organizasyonlarda tercih etmek için son derece uygun.

Aile üyeleri ve yakın arkadaşlarınızdan oluşan, tüm sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli saatler geçireceğiniz hayatınızın en mutlu gününde sizinle olmak isteriz. Düğünü bizimle yaparsanız Martı Resort sizin için her şeyi düşünür ve planlar. Konsept bir düğün istiyorsanız size özel sıra dışı ve oldukça farklı tasarımlar yapabiliriz. İstek ve beklentilerinizi bize aktardığınız takdirde sizin için yapamayacağımız ve gerçekleştiremeyeceğimiz bir şey yok.

Sizin için sunduğumuz diğer hizmetler; nikâh töreni, düğün mekânının dekorasyonu, gelin çiçeği, damadın yaka çiçeği. Yemekli veya kokteyl organizasyonlar için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Martı Resort Hotel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Martı Resort İçmeler / Marmaris

 • Haritadaki Konumu

  Martı Resort Marmaris Yol Haritası

Martı Resort Marmaris Düğün Yorumları (1)

Ayşegül & Barış

Düğün Tarihi: 02.10.2015

Muhteşem bir organizasyondu. Tesisin havuz başı düğün için çok uygun. Açık hava,havuz,atmosfer vs.olağanüstü.Personel çok yardımcı ve güleryüzlü.Yemekler enfesti.1 gece balayı odası otelin ikramı.Ayrıca hazırlık odası ücretsiz başka ne istenir..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.