Oteller Muğla

Martı Hemithea Otel / Muğla

Martı Hemithea Otel / Muğla
 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Martı Hemithea Otel / Muğla Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Martı Hemithea Otel / Muğla Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Martı Hemithea Otel / Muğla Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Tarihi yer manzaralı

Martı Hemithea Otel / Muğla Sıkça Sorulan Sorular

Martı Hemithea Otel / Muğla düğün fiyatları ne kadar?

Martı Hemithea Otel / Muğla düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Martı Hemithea Otel / Muğla düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Martı Hemithea Otel / Muğla kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Martı Hemithea Otel / Muğla 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Martı Hemithea Otel / Muğla düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Martı Hemithea Otel / Muğla düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Martı Hemithea Otel / Muğla düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Martı Hemithea Otel / Muğla düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Martı Hemithea Otel / Muğla Hakkında

Martı olarak turizm ve otelcilik sektöründe 50. yılımızı doldurduk. Bugün burada bu yazıyı okuyorsanız Martı Hotels & Marinas İşletmeleri A.Ş‘ye ait otellerden biri olan Martı Hemithea’da evlenmeyi düşünüyorsunuz demektir. O halde gelin size bizimle ilgili bilmek isteyebileceğiniz birkaç bilgi verelim. Otelimiz adını Antik Yunan mitolojisinden bir karakter olan ve bu bölgede yaşadığı rivayet edilen yarı tanrıça Hemithea’dan aldı. Mitoloji kendisini şifa veren ve iyileştirme gücü olan bir tanrıça olarak betimler. Biz de bu coğrafyaya otelimizi kurarken bu ve bunun gibi hikâyelerden esinlendik elbette. Hem tasarımı hem de iç dış görünüşü ile burası adeta tarih sayfalarından çıkıp gelmiş hissi veren butik bir otel.

Otelde düğününüzü yapabileceğiniz ve çok ayrı konseptlere sahip iki farklı alan var. Biri 6. yüzyıldan kalma ve Antik Roma dönemine ait bir tapınak. Otelimizi bu tapınağı içine alarak, zarar vermeden ve tarihi dokusunu bozmayacak şekilde inşa ettik. Oturmalı düzende 140 kişiyi ağırlayabildiğimiz tapınakta, kokteyl düzeninde ise 190 kişiye kadar misafiri ağırlayabiliyoruz. Son derece farklı ve ilgi çekici bir yer arayan çiftler için güzel bir seçenek olacaktır. Diğer bir alanımız ise yine şık bir şekilde dekore edilmiş havuz başı. Burada oturma düzeninde 100, kokteyl düzeninde ise 150 misafiri ağırlayabildiğimiz daha butik organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Eğer balayınızı da Hemithea’da geçirmek isterseniz size çok güzel balayı ve yıl dönümü paketleri sunuyoruz. Martı Hemithea Marmaris Hisarönü’nde siz değerli çiftlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Sanıyoruz ki düğününüzü yapmak istediğiniz günü başkasına kaptırmak istemeyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve şartlar ile detayları öğrenip bir an önce rezervasyon yaptırmak için yanda bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Bir an önce bize ulaşın ve vakit kaybetmeden muhteşem düğününüzü birlikte planlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Orhaniye Mah. Keçibükü Mevkii 48700 Marmaris, Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Martı Hemithea Otel / Muğla Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.