Oteller Muğla

Kahveci Alibey Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kahveci Alibey Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kahveci Alibey Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kahveci Alibey Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Kahveci Alibey Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kahveci Alibey Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kahveci Alibey Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kahveci Alibey Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kahveci Alibey Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kahveci Alibey Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kahveci Alibey Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kahveci Alibey Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kahveci Alibey Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kahveci Alibey Hotel düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, parti, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kahveci Alibey Hotel Hakkında

Muğla’nın en güzel mevkiinde Kahveci Alibey Otel Marmaris’i tercih edebilir, özel günlerinizi emanet edebilirsiniz. Sahile sıfır olan tesisimizde doğanın ve denizin harikulade manzarasına şahitlik edeceksiniz.


Çırağan Sarayı konseptinde hizmet veren otelimizde kendinizi sarayda gibi hissedeceksiniz. Biz de peri masalınıza ortak olacağız. Konforlu konaklama hizmetinin yanında şık ve nezih tasarımımızla da akıllarda kalıyoruz. Yeni şeyler üretme çok seviyor, organizasyonlarınız için yeni konseptleri araştırıyoruz. Beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. En önemli amacımız mutluluğunuzu sağlamak!


Güzel bir organizasyon süreci sağlıyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere iki alanda organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz. Toplamda 200 kişi ağırlayabiliyoruz. Yemekli veya yemeksiz şekilde düğünlerinizi gerçekleştirebiliriz. Menülerinizde yer almasını istediğiniz lezzetleri seçebiliyor, tercihi size bırakıyoruz. Yemeklerin dağıtımını profesyonel ekibimiz üstleniyor, alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.


Organizasyon süreci boyunca neye ihtiyacınız varsa organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz. Dekorasyonda istediğiniz detaylar, özel menü seçenekleri, kullanılacak çiçek tercihleri, akışın belirlenmesi ve birçok konuyu daha toplantılarımızda konuşuyoruz.


Müzisyen, fotoğraf ve video hizmetini çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağlıyoruz. Canlı müzik performansıyla büyüleyecek biri ile çalışmak istiyorsanız listelerimizi inceleyebilir, en uygun sanatçımızı seçebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile beraber planlamalar yapıyor, müzik listenizi bile beraber belirliyoruz.


Düğünden sonra otelimizde kalmak isterseniz 19 odamız bulunuyor. Müsait oda sayımıza göre konforlu bir konaklama hizmeti sunabilir, davetlilerinizle beraber kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hem böylece otelimize yakın olan tarihi ve doğal güzellikleri de ziyaret edebilir, düğününüz sonrasında davetlileriniz tatile devam edebilirler. Belki de balayınızı bizimle beraber geçirebilir, Muğla’nın güneşi ve kumu ile unutulmayacak bir tatil sunabiliriz.


Tecrübeli ekibimizin yardımıyla organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. En iyi organizasyona sahip olun diye ekstra hizmetler talep etmeniz halinde hemen gerçekleştiriyor, özel ritüeller düzenleyebiliyoruz. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyatlarımız ve sağladığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Heyecanla iletişim kurmanızı bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  207 Sokak No:146, Siteler Mah., 48700 Marmaris/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Kahveci Alibey Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.