Oteller Muğla

İzethan Otel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İzethan Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İzethan Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İzethan Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

İzethan Otel Sıkça Sorulan Sorular

İzethan Otel düğün fiyatları ne kadar?

İzethan Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İzethan Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İzethan Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İzethan Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İzethan Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İzethan Otel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

İzethan Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İzethan Otel düğün dışında bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İzethan Otel Hakkında

1993 yılından bu yana İzethan Otel Muğla merkezde bilfiil turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Bunca yıllık tecrübemiz ve işinin ehli kalabalık ekibimiz ile misafirlerimizi büyük bir özen ve misafirperverlik çerçevesinde ağırlıyoruz. Otelimizde konaklama ve rutin otelcilik faaliyetleri dışında bir konuda daha hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, toplantılar, toplu yemekler ve konferanslar gibi çok çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Otelimizde düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz ve mevsimler ile hava koşullarına göre seçim şansına sahip olduğunuz 2 farklı alanımız mevcut. Eğer yaz veya ilkbahar aylarında bir tören gerçekleştirecekseniz sizi 400 kişilik açık alanımızda ağırlayabiliriz. Kalabalık bir düğün düzenlemek isterseniz bu alan gayet uygun. Eğer kapalı alanda ve daha az davetli sayısına sahip bir düğün planlıyorsanız da sizi 2.520 kişilik balo salonumuzda memnuniyet ile ağırlarız. Seçim tamamen size ait. Gerekli düzenlemeler konusunda bize güvenebilirsiniz.

Eğer düğünü yemekli yapmayı planlarsanız da usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz size harikulade yemekler hazırlayacaklardır. Damak zevkinize ve bütçenize göre kırmızı et veya beyaz et seçenekleri ile bir set menüyü sizinle birlikte belirleyebiliriz. Üstelik dilerseniz kokteyl usulü de düğününüzü düzenleyebilir, ikramlarınızı ona göre hazırlayabiliriz.

İzethan Otel adresi itibari ile de oldukça kolay ulaşabileceğiniz bir konuma sahip. Muğla’nın merkezinde Menteşe’nin Abdi İpekçi Bulvarı’nda bulunan otelimiz hem toplu taşıma hem de özel araçlarınız ile rahatlıkla gelebileceğiniz bir lokasyonda. Üstelik otopark konusunda da sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Eğer düğününüzü İzethan Otel’de bizimle birlikte düzenlemek isterseniz sizi memnuniyetle ağırlarız. Erkenden rezervasyon yaptırmak ve detaylar hakkında bilgi almak için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hemen sayfadaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurup ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Abdi İpekçi Bulvarı, No:75-77 Menteşe / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  İzethan Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.