Oteller Muğla

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa
 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Havuz başı After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Hakkında

Düğününüz için en uygun yere bakarken mutlaka alternatiflerinin olmasını göz önünde bulundurun deriz. Böylelikle karar verme aşamanızda farklı seçeneklerden alacağınız fiyatlar size kolaylık sağlıyor. Biz de Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Hotel olarak size bu avantajı sunuyoruz. Köklü bir geçmişimizin olması ve dünyanın her yerinde bulunmamız sebebiyle de güven duyacağınızı temin ediyoruz.

Gelelim otelimizde yaptığımız davetlerimize. En mutlu ve heyecanlı gününüze ortak olacak kişi sayınız çok mu yüksek? Hiç dert etmeyin. 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabildiğimizi söyleyelim o hâlde. Ayrıca isterseniz Sarıgerme Plajı’nın eşsiz kumsalında, arzunuza göre yemyeşil kır alanımızda ya da son teknoloji ile donatılmış gala salonumuzda düğününüzü planlayabiliriz. Yere birlikte karar verdikten sonra günün akış sıralamasına geçiyoruz. Dilerseniz ayakta nikah düzenini kumsala hazırlayıp, daha sonra davetlilerinizi istediğiniz diğer alanlarımızdan birinde ağırlayabiliyoruz. Özellikle son yıllarda yeni akım hâline gelen kumsalda nikah hem sizin hem de misafirlerinizin akıllarında büyük yer edebilir.

Şunu belirtmek isteriz ki ödüllü aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekli ya da kokteyl organizasyonlarından bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Üstelik belirlediğimiz mekâna uygun olan ve size sunacağımız birbirinden farklı konseptler arasından içinize en çok sineni bile iletmeniz yeterli. Biz sizin için o alanı hazır hâle getirip, hiçbir detayın eksik olmaması için elimizden geleni yapıyoruz.

Konuklarınızı otelimizin girişinde karşılıyor, onlara düğünün olduğu alana kadar eşlik ediyoruz. Ardından belirlediğiniz oturma düzenine uygun olarak servis ekibimiz masalarına yerleşmeleri için yönlendirmelerini yapıyorlar. Yani siz o gün sadece kendi mutluluğunuzu ve heyecanınızı düşünüyorsunuz. Çünkü bu gibi detayların her zaman gelin ve damadın aklına takıldığını biliyor, bu noktada ipleri devralıyoruz.

Siz de Bodrum’da düğün mekânları arayışı içerisindeyseniz durmayın ve sayfamızda yer alan formu eksiksiz doldurun. Ardından detaylar için sizinle iletişime geçelim.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Sarıgerme Turizm Merkezi PO:11 Ortaca

 • Haritadaki Konumu

  Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.