Oteller Muğla

Labranda Hotels Mares Marmaris

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Labranda Hotels Mares Marmaris Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Labranda Hotels Mares Marmaris Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Labranda Hotels Mares Marmaris Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Labranda Hotels Mares Marmaris Sıkça Sorulan Sorular

Labranda Hotels Mares Marmaris düğün fiyatları ne kadar?

Labranda Hotels Mares Marmaris düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Labranda Hotels Mares Marmaris düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Labranda Hotels Mares Marmaris kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Labranda Hotels Mares Marmaris 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Labranda Hotels Mares Marmaris Hakkında

5 yıldızlı bir otel kalitesi ile hatırı sayılır bir süredir turizm sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Labranda Hotels Mares Marmaris olarak sadece tatil ve konaklama değil daha birçok farklı konuda da misafirlerimizi ağırlıyoruz. İşte o konulardan bir tanesi de düğünler. Dilediğiniz gibi bir düğün düzenlemek için gerekli tüm bilgi ve alt yapıya sahibiz.

Diğer tüm özellikler gibi düğünü kokteyl olarak mı yoksa yemekli olarak mı düzenleyeceğiniz tamamen size kalmış. Her iki koşulda da harika ikramlarda bulunacağımızdan emin olabilirsiniz. Zira yemeklerimizi otelimizin de günlük olarak yemeklerini çıkartan profesyonel bir ekip hazırlıyor. Bu ekip içerisinde çok başarılı ve eğitimli personellerimiz olduğu gibi alaylı ve çekirdekten yetişmiş ustalarımız da var. Daha önceden belirlemiş olduğumuz set menülerimizden birini seçebileceğiniz gibi damak zevkinize ve bütçenize uygun bir özel menü ayarlama şansına da sahipsiniz. Müzik konusunda da yine işinin ehli sanatçılarla çalıştığımızı belirtmek isteriz. Müzik zevkinize göre en iyi repertuvarı birlikte hazırlayabiliriz.

Üstelik düğünden sonra daha küçük bir grup ile bir eğlence, deyim yerindeyse after party düzenlemek isterseniz farklı konsept ve özelliklerde hizmet veren pek çok kompleksimiz mevcut. Bu alanların akıbeti mevsim şartlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Kapalı alan olarak Lobby Bar ve Disco Bar ile açık alan olarak da Sultan Bar, Meyhane Bar ve Havuz Bar alternatiflerimiz mevcut. Alkollü veya alkolsüz mekân seçeneklerimizi değerlendirip size uygun olanında eğlencenize kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Labranda Hotels Marmaris olarak düğününü gerçekleştirdiğimiz çiftlerimizi balayında da otelimizde misafir etmek isteriz. Farklı sürprizler ve avantajlar ile düğünün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz muhteşem bir tatili size sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Eğer hayallerinizdeki düğüne çok fazla yorulmadan ve eksiksiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunu da sayfanın sağ üst tarafında bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ücretsiz yapabilirsiniz. Labranda Hotels Mares Marmaris iletişime geçmenizi gönülden diliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Içmeler Mah, Atatürk Cad No:64, 48700 Marmaris/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Labranda Hotels Mares Marmaris Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.