Baldan Suites Butik Otel

E-posta Gönder

Baldan Suites Butik Otel Hakkında

Arkası dağ, önü ise deniz olan adete saklı bir cennete benzeyen Baldan Suites Butik Otel & Restaurant-Bozburun’da sıradanlıktan uzak bir konseptte düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerimiz için hizmet veriyoruz.


Otelimizden ve eşsiz ortamından bahsedelim şimdi size.


Arkası dağ önü deniz adeta saklanmış bir tatil mabedi... öyle saklanmış ki doğa ananın koynuna öyle yürüyüp gidemezsiniz…Ya kuş olup uçmalı buraya ulaşmak için ya balık olmalı yüzmek için…


Evet otelimizin kara yolu yok. Ancak biz sizi, kendi deniz vasıtalarımız ile Bozburun limanından memnuniyetle karşılıyoruz ve dünyada sayılı güzellikteki bir denizin üstünde cennetin ilk dakikalarını yaşatmaya başlıyoruz. Ayak bastığınız büyülü alan artık sizin. Kendinizin gibi hissedeceğiniz özel bir tesiste tabiat ananın şefkatli kollarındasınız artık. İlk merhabadan son hoşça kala kadar. Konfor ve hoşnutluğunuz için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir düğün sizleri bekliyor. Gündüz güneş ve deniz, gece ay ve yakamoz devamlı misafirlerimiz. Sizin de bu misafirlerimizi düğününüzde görmek istediğinizden eminiz. Tüm kalabalıktan uzak dokunulmazlık, konfor ve ulaşılmazlık keyif ve lezzet hepsi sizin için özel hazırlanıyor.


En fazla 100 kişi kapasiteli mekanımızda düğün masa düzeni denizin üstünde 270 metrekare rustik ahşap iskele üzerinde kurulmakta. 100 kişiye kadar olan davetlerde kendimize ait ahşap masa ve sandalye ile oturma düzeni kurabiliyoruz ancak davetli sayısı arttığı takdirde işbirliği yaptığımız organizasyon firmaları aracılığıyla kiralama yapılması gerektiğinin bilgisini verelim. Nikah seremonisi için iskelemiz tercih ediliyor. Nikah masası, takı masası ile yemek alanında ses sistemi ve renkli ampuller sizin için özel olarak tasarlattık. Masalsı düğün, nişan ve after party seçenekleri için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


Eğer siz de sıra dışı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.