Oteller Muğla

Baldan Suites Butik Otel

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Baldan Suites Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Baldan Suites Butik Otel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Baldan Suites Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Baldan Suites Butik Otel düğün fiyatları ne kadar?

Baldan Suites Butik Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Baldan Suites Butik Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Baldan Suites Butik Otel Hakkında

Arkası dağ, önü ise deniz olan adete saklı bir cennete benzeyen Baldan Suites Butik Otel & Restaurant-Bozburun’da sıradanlıktan uzak bir konseptte düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerimiz için hizmet veriyoruz.


Otelimizden ve eşsiz ortamından bahsedelim şimdi size.


Arkası dağ önü deniz adeta saklanmış bir tatil mabedi... öyle saklanmış ki doğa ananın koynuna öyle yürüyüp gidemezsiniz…Ya kuş olup uçmalı buraya ulaşmak için ya balık olmalı yüzmek için…


Evet otelimizin kara yolu yok. Ancak biz sizi, kendi deniz vasıtalarımız ile Bozburun limanından memnuniyetle karşılıyoruz ve dünyada sayılı güzellikteki bir denizin üstünde cennetin ilk dakikalarını yaşatmaya başlıyoruz. Ayak bastığınız büyülü alan artık sizin. Kendinizin gibi hissedeceğiniz özel bir tesiste tabiat ananın şefkatli kollarındasınız artık. İlk merhabadan son hoşça kala kadar. Konfor ve hoşnutluğunuz için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir düğün sizleri bekliyor. Gündüz güneş ve deniz, gece ay ve yakamoz devamlı misafirlerimiz. Sizin de bu misafirlerimizi düğününüzde görmek istediğinizden eminiz. Tüm kalabalıktan uzak dokunulmazlık, konfor ve ulaşılmazlık keyif ve lezzet hepsi sizin için özel hazırlanıyor.


En fazla 100 kişi kapasiteli mekanımızda düğün masa düzeni denizin üstünde 270 metrekare rustik ahşap iskele üzerinde kurulmakta. 100 kişiye kadar olan davetlerde kendimize ait ahşap masa ve sandalye ile oturma düzeni kurabiliyoruz ancak davetli sayısı arttığı takdirde işbirliği yaptığımız organizasyon firmaları aracılığıyla kiralama yapılması gerektiğinin bilgisini verelim. Nikah seremonisi için iskelemiz tercih ediliyor. Nikah masası, takı masası ile yemek alanında ses sistemi ve renkli ampuller sizin için özel olarak tasarlattık. Masalsı düğün, nişan ve after party seçenekleri için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


Eğer siz de sıra dışı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adatepe Mevkii No:101 Bozburun / Marmaris

  • Haritadaki Konumu

    Baldan Suites Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.