Aygül Hotel

E-posta Gönder

Aygül Hotel

Kapasite Bilgileri

Aygül Hotel
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Aygül Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Aygül Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Aygül Hotel Sık Sorulan Sorular

Aygül Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Aygül Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aygül Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Aygül Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aygül Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aygül Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aygül Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Aygül Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aygül Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Aygül Hotel Hakkında

Aygül Hotel olarak uzun yıllardır turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Gerek hizmet kalitemiz gerek ise konukseverliğimiz ile misafirlerimizi her zaman en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu misyonu kendimize prensip edindiğimizden ötürü bizi tercih eden ve otelimize gelen hiçbir konuğumuzu memnun etmeden yolcu etmiyoruz.

Aygül Hotel Fethiye Ölüdeniz’de bulunduğu için konaklama ve tatil amaçlı bolca tercih ediliyor. Fakat tüm o otelcilik ve konaklama hizmetlerimiz haricinde bir de özel gün ve gecelerde organizasyonlar için ev sahipliği yaptığımız bir yönümüz de var. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, mezuniyet törenleri, şirket etkinlikleri, bayi toplantıları ve toplu yemek davetleri gibi organizasyonlar bunlardan birkaçını oluşturuyor.

O halde bu konudan biraz bahsedelim ve eğer davetiniz için bizi düşünüyorsanız size yararlı bilgiler vermiş olalım. Otelimizde düğün yapmak isteyen çiftleri, yılın hava koşulu sebebi ile uygun olan dönemlerinde asla geri çevirmiyoruz. İlkbahar ve yaz öncelikli olsa da havanın elverişli olduğu bazı sonbahar aylarında da otelimizde organizasyon düzenleyebiliyoruz. Davet alanımız havuz başı ve açık bir alan olduğu için hava şartlarının uygun olması gibi bir gerekliliğimiz var.

Havuzumuzun bulunduğu ve karşılıklı anlaştığımız takdirde düğününüzü yapacağınız alanımızın görünce sizi mest edecek bir özelliği var. Ege Denizi’ni kuş bakışı gören harika bir panoramik manzaramız mevcut. Burada yeni hayatınızın ilk anlarını geçirirken hem çok mutlu olacak hem de harika fotoğraflar çektirebileceksiniz.

Yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız, usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz sayesinde size harikulade ikramlar hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Damak zevkinize ve bütçenize göre menüyü birlikte hazırlayabiliriz.

Bizimle iletişime geçmek ve Aygül Hotel fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sağ üstteki formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Ölüdeniz Mahallesi, Ölüdeniz Cd. No:2, 48340 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aygül Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.