Oteller Gaziantep

Burak Park Hotel

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burak Park Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Burak Park Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Burak Park Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Burak Park Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Burak Park Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Burak Park Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Burak Park Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Burak Park Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Burak Park Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Burak Park Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Burak Park Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Burak Park Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Burak Park Hotel düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Burak Park Hotel Hakkında

İş ve tatil amaçlı tüm gezilerinizde, ihtiyaç duyacağınız her türlü detayı siz değerli misafirlerine sunan otelimiz, konforlu konaklama hizmetinin yanında gerçekleştirdiği düğün ve davet organizasyonlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Yılların verdiği tecrübe, özenle hazırladığımız birbirinden lezzetli menüler ve güler yüzlü hizmetimizle en değerli günlerinize ev sahipliği yapmak için buradayız.

Burak Park Otel Gaziantep olarak, tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirerek otelimizden memnun bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Bu nedenle A’dan Z’ye tüm detayları konuşmak için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Düğününüz için hangi hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizi, salonumuzu hangi konseptte hazırlamamız gerektiği gibi detayları konuşarak bir bütçe oluşturuyoruz.

Özetle; her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanıyoruz ve hizmetlerimizi de bu yönde çeşitlendiriyoruz. Özenle hazırlanmış yemek menülerinden, masa düzenlenmesine, salon süslemesinden balayı odasının dekoruna kadar tüm detaylarla yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Düğününüze davet ettiğiniz konuklarınızı, hazırladığımız birbirinden lezzetli menülerimiz ile ağırlıyoruz. Zengin menü çeşitliliğine sahip olduğumuzdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz, hatta isterseniz mevcut menülerimizde değişikliğe de yapabiliyorsunuz. Hazırlayacağımız düğün menüsünü önceden deneyimlemek isteyen çiftlerimiz, düğünden önceki uygun bir zamanda menü tadımı da gerçekleştirebiliyor. Yemek ve ikram servisini güler yüzlü garsonlarımız aracılığıyla, eksiksiz bir şekilde servis ettiğimizi de belirtelim.

Otelimizde düğün dışında kına, nişan gibi özel günlerinizi; açılış, bayi toplantısı gibi kurumsal etkinliklerinizi de yapabiliyorsunuz. Üstelik organizasyonlarınıza özel hazırlayacağımız hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için organizasyon sorumlumuzdan yardım alabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu eksiksiz doldurarak veya telefon numarası üzerinden Burak Park Otel Gaziantep iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İsmail Say Sok. No:4 GAZİANTEP / TURKEY

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.