Oteller Erzurum

Sway Hotels

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sway Hotels Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sway Hotels Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sway Hotels Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Sway Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Sway Hotels düğün fiyatları ne kadar?

Sway Hotels düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sway Hotels düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sway Hotels kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sway Hotels 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sway Hotels düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sway Hotels düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Sway Hotels düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sway Hotels düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, piknik, kına, nişan, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Sway Hotels Hakkında

11 Kasım 2011’de Palandöken’de yolculuğumuza başladık. Oldukça büyük bir otelin bünyesinde büyüdük. Güçlendik. Bize vermiş olduğunuz desteğiniz sayesinde bugünlere geldik. 12 Ekim 2015 yılında kendi markamızı oluşturmaya karar verdik. Turizm sektöründeki hedeflerimizi ilerletmek, ülke turizmine katkıda bulunmak için Sway Hotels adıyla yeni bir sayfa açtık kendimize. Palandöken’de eşsiz manzarayla sizleri bekliyoruz.

Otelimizde kaldığınız ertesi gün uyandınız. Soğuk fakat güneşli bir sabah yaşıyorsunuz. Kayak yapmak, kar ve havasının dinginliğini hissetmek istiyorsunuz. Kayakçıların ve spor okullarının gözde merkezi kristal kar cenneti Palandöken’de harika bir kayak merkezindesiniz. Güvenli ve onaylı pistlerin olduğu, bilinçli ve genç eğitmenlerle yeni nesil kayakçıların yetiştirilmesinin sağlandığı bir oteliz aynı zamanda.

Otelimizde 181 adet geniş ve modern donanımlı odalara ve süitlere sahibiz. Uluslararası standartlar çizgisinde özel nemlendirme sistemi dahil yüksek konfor sağlıyoruz. Üstelik Palandöken’in eşsiz manzarasına şahit oluyor, kendinizi rahatlığın içinde buluyorsunuz. Erzurum’u kuşbakışı görebiliyor ve ruhunuzu dinlendiriyorsunuz. Ayrıca keyifli bir uçuşun arından 15 dakikalık bir araba yolcuğundan sonra hemen otelimize varıyorsunuz. Bu yüzden ulaşım kolaylığına sahibiz.

Toplantı ve organizasyonlarınız için yaz ya da kış bize fark etmiyor. Birinci sınıf ekipman ve donanıma sahip tamamı gün ışığı alan toplantı salonlarımız ve balo salonlarımız sizi bekliyor. Konforlu ve şık olan salonlarımız özel gün davetleriniz için üstün hizmet kalitesiyle servis yapıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizden herhangi birini seçmeniz dahilinde programımızı ona göre yapıyor, düğün gününüz de sizi misafir olarak davet ediyoruz. Hiçbir şey düşünmeden rahatça organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Üstelik bir otel kalitesi de söz konusu olunca düğün sonrası konuşmalarda akıllarda kalıcı izler bırakıyorsunuz.

Palandöken’de Erzurum Sway Otel düğün salonu farkını hissetmek ve bir kar otelinde kış düğünü yapmak için tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Palandöken Kayak Merkezi

 • Adres tarifi:

  Havalimanı 15 km, Şehir merkezi 5 km, Ulaşım ticari taksi yada hususi araç ile sağlanmalıdır.

 • Haritadaki Konumu

  Sway Hotels Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.