Oteller Denizli

Vista Royal Hotel

Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Vista Royal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vista Royal Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Vista Royal Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Vista Royal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Vista Royal Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Vista Royal Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vista Royal Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Vista Royal Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vista Royal Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Vista Royal Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vista Royal Hotel düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Vista Royal Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vista Royal Hotel düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Vista Royal Hotel Hakkında

Yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışı ile konaklama imkânı sağlayan Vista Royal Hotel Denizli’de gerçekleştireceğiniz davetlere de ev sahipliği yapıyor!

Üstelik davetleriniz için gösteri salonumuzda ya da 10. katta bulunan şehir manzaralı, camekanlı restoranımızda hizmet verebiliyoruz. Gösteri salonumuzda kokteyl tarzında davetler de düzenleyebilirken restoranımızda yemekli organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. 400 ila 500 kişilik bir davet alanına sahip olan alanımızda farklı konseptler ve masa düzeni tercih etmemiz gerekiyor. Profesyonel ekibimiz bu konuda da yanınızda oluyor! Organizasyon sorumlumuzun katıldığı görüşmeler ile kararlar alarak hazırlıklarınızı ve planlamalarınızı yapıyoruz.

İlk olarak davetli sayınıza uygun olarak masa düzeni oluşturuyoruz. Beyaz masa örtüleri ile yumuşak renklerde sandalyeler ile hem konforlu hem de zarif bir görünüm yaratıyoruz. Nezih geceniz için romantik aydınlatmalar ile görsel olarak hazırladığımız salonumuzda konsept renklerinizin ve fotoğraflarınızın doğa görüneceği bir atmosfer yaratıyoruz. Aksesuarlarınıza da özen göstererek masa çiçekleri kullanıyoruz. Ekstra süslemeler ve nikah masası tasarlamak isterseniz bu konuda organizasyon firmalarınızdan destek alıyoruz.

Davet menülerinizi de gerçekleştirdiğimiz menü tadımları ile belirliyoruz. Bu sayede hem damak tadınıza uygun yemekli menüleri tercih edebiliyor hem de bütçenize uygun alternatifler ile son kararlarınızı birlikte alıyoruz. Şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunduğumuz her tat için lezzet garantisi de veriyoruz!

Gece boyunca müzik ziyafeti ve eğlence de otelimizde sizi bekliyor…

Şehir dışından gelen konuklarınız için 34 adet odamızdan istediklerinizin rezervasyonunu yaptırmayı da unutmayın. Balayı için de otelimizde konaklayabilir, davetleriniz esnasında kullanacağınız bir hazırlık odası da talep edebilirsiniz.

Sizin için eksiksiz bir şekilde düzenlenmiş bir düğün için Vista Royal Hotel Pamukkale’de olmayı tercih ediyorsanız; yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.