Oteller Balıkesir

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir

0266 225 57 35
 • Kapasite
  20 - 120 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Etkili havalandırmaya sahip.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Büyük gelin odası veriliyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir Kapasite

Grey Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 30 - Maks. 100

Kalimaki
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 20 - Maks. 60
Kokteyl
Min. 20 - Maks. 60

Mario Pub
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 40 - Maks. 120
Kokteyl
Min. 40 - Maks. 120

Ramada by Wyndham Balıkesir
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 30 - Maks. 100

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir düğün fiyatları ne kadar?

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Residences by Wyndham Balıkesir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir 20 kişiden 120 kişiye kadar yemekli hizmet, 20 kişiden 120 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir Hakkında

Düğününüzü şık bir otelde düzenlemek isterseniz sizi Ramada Residence by Wyndham Balıkesir’le tanıştıralım. Balıkesir düğün mekanları arasında yer alan Ramada Resindence by Wyndham 2019 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyor. Misafir ağırlama konusunda deneyimli bir ekibin yardımıyla düğününüzü gerçekleştirmek için Ramada Residence by Wyhdham’ı tercih edebilir, davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Davet Alanları

Ramada Residence by Wyndham bünyesinde düğünler için uygun olan 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor. 120 kişilik kapasiteye sahip olan davet alanı yakın çevresiyle samimi bir düğün günü geçirmek isteyen çiftler için oldukça ideal. Davet alanının öne çıkan yönleri arasında hem yemekli, hem de kokteyl konseptli düğünlere uygun olması yer alıyor.

Dekorasyon

Balıkesir Ramada Residence by Wyndham’ın davet alanında misafirlerinizi yuvarlak masalar ve toplantı sandalyeleri karşılıyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan davet alanında çiftlerin isteklerine göre çeşitli düzenlemeler de yapılabiliyor. Bununla beraber düğün öncesinde çift için örnek masa da hazırlanıyor, böylece çiftin özel günlerinden önce masa düzenini görmesi ve isterlerse gerekli değişiklikleri yapmaları sağlanıyor.

Hizmetler

Balıkesir Altıeylül düğün salonları arasında yer alan Ramada Residences’de düğünler için sunulan hizmetler arasında yemek servisi bulunuyor. Ayrıca ses ve ışık sistemleri de sunulan olanaklar arasında yer alıyor. Düğününüzün eğlenceli bir şekilde geçmesi için canlı müzik ve DJ performansı imkanları da Ramada Residences by Wyndham Balıkesir’de sizi bekliyor. 200 araçlık otopark, gelin odası, klima, yerden ısıtma, jeneratör, bebek bakım odası ve mescit de sunulan hizmetler arasında sayılabilir.

Yiyecek / İçecek

Ramada Residences Bursa misafirlerinizi 10 yıllık deneyimli aşçıların hazırladığı lezzetli ana yemekler ve kokteyl tarzı menülerle karşılıyor:

● Yemekli menüde başlangıç, ordövr, ara sıcak, ana yemek ve tatlı servisi bulunuyor. Çiftin isteğine bağlı olarak menü içeriği değişiklik gösterebiliyor. Ana yemeklerde kırmızı et, balık ve tavuk alternatifleri arasından dilediğinizi tercigh edebilirsiniz.
● Kokteyl servisindeyse meze, çerez, cips ve kanepe yer alıyor.
● Otel içecek servisini ise cam bardaklarda yapmayı tercih ediyor.

Düğününüz için hem şık hem de kaliteli bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Butik alanıyla samimi bir düğün isteyen çiftlerin ilgisini çeken Ramada Residence by Wynhdam Bursa’yla çalışmak ve Balıkesir düğün salonu fiyatları hakkında bilgi almak için yan taraftaki ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Arzu ederseniz sayfada görebileceğiniz telefon numarasını çevirerek Ramada Residences Bursa hakkında detaylı bilgi alabilir, düğününüzü planlamaya başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Telefon::

  0266 225 57 35

 • Adres::

  Ali Hikmet Paşa Cd. 18, 10010 Karesi Balıkesir, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Ramada Residences by Wyndham Balıkesir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.