Oteller Balıkesir

Pınar Otel

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pınar Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Pınar Otel Sıkça Sorulan Sorular

Pınar Otel düğün fiyatları ne kadar?

Pınar Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Pınar Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Pınar Otel Hakkında

1952 yılında faaliyete başlayan otelimizde Balıkesir otel düğün kategorisinde hizmet veriyor, hem açık hem de kapalı mekanımızda etkinliklerinize ev sahipliği yapıyoruz. Otelimiz kapsamında sunduğumuz hizmetlerle hem çiftimizi hem konuklarımızı eğlendiriyoruz. Şahane bir güne imza atıyor, dostlarınızla birlikte en güzel vakitleri yaşamanızı sağlıyoruz. Pınar Otel’de hep birlikte mükemmel bir gün geçirelim!

Davet Alanları

Denize sıfır etkinlik alanımız, aynı zamanda açık mekan olmasıyla ön plana çıkıyor. Açık mekanımızda 300 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Kapalı alanlarımız ise tam teşekküllü toplantı mekanları olarak karşınıza çıkıyor. Artake ve Kyzikos isimli 2 adet toplantı salonumuzda sunumlarınız, ayrı bir anlam kazanıyor. Bu salonları birleştirerek 1 büyük kapalı salon da elde edebiliyoruz.

Dekorasyon

Yemyeşil ve doğal bir renk paleti izliyoruz. Halihazırda çim zemin üzerinde bulunan salonumuz, deniz manzarasıyla şahane bir güzellik sunuyor. Yuvarlak masaların üzerlerine bej örtüler ve yine göz yormayan renkte suplalar yerleştiriyoruz. Mumlar ve çiçekler de masaları süsleyen göz alıcı detaylardan oluyor. Balıkesir otel düğünleri konseptinde gerçekleştireceğiniz davetler, güzel mi güzel bir ortamda gerçekleşsin diye çalışıyoruz.

Hizmetler

Türkiye’nin ilk turistik plaj oteli olarak hizmet veriyoruz. Ülkemizde, içerisinde bulunduğumuz sektörde öncülük edişimizle ön plana çıkıyoruz. Çocukların gününü güzelleştirecek çocuk parkımız, ekstra güvenlikli olmasıyla dikkat çekiyor. Böylece ebeveynler de rahat bir nefes alabiliyor. Davetinizden önce veya sonra otelimizde konaklayarak Pınar Otel’in harikulade hizmetinden yararlanmak isterseniz, bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Yiyecek / İçecek

Midye Restaurant ve Zeytin Restaurant olmak üzere iki farklı restoranı bünyemizde barındırıyoruz. Bu ikisine ek olarak otelimizde bulunan barlarda şahane içecekler hazırlayabiliyoruz. Zeytin Restaurant, odun fırınında hazırlanan yemekleri ve şarap kavı ile ön plana çıkıyor. Midye Restaurant ise deniz mamülleri ağırlıklı menüsüyle konuklarımızdan tam puan alıyor. Terasımızda keyifli bir gün geçirebilir, her kesime hitap eden lezzetlerimizle gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

Pınar Otel, Erdek düğün mekanları arasında konaklama sektöründeki tecrübelerini davetinize aktarmasıyla ön plana çıkıyor. Davet alanlarımızda en güzel davetlerinize neşe katıyor, restoranlarımızda yaptığımız yemeklerle de damağınızı şenlendiriyoruz. Deniz havasını ve yemyeşil doğallığın ta kendisini davetinize konuk ediyoruz. Siz de Pınar Otel’in eşi benzeri bulunmayan kalitesinden faydalanmak için sayfada bulunan iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mangırcı Mevkii, Düzler Köyü, Erdek, 10320 Balıkesir, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Pınar Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.