Oteller Balıkesir

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe düğün dışında nişan, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Hakkında

Butik bir organizasyon düzenlemek isteyenler için Kadıoğlu Hotel Gönen’de kapılarını konuklarına açıyor!

5 katlı otelimizin en üst katında yer alan Kadıoğlu Hotel Teras Cafe’de şık bir gece düzenliyoruz. Söz, nişan, kına, düğün ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınız dahil her adımda aşkınıza şahitlik ediyoruz. Birlikte tasarladığımız davetlerinizde gecenizi benzersiz ve size özel kılmak ilk önceliğimiz oluyor. Bu yüzden görüşmeler düzenleyerek konseptlerinize karar veriyor, istekleriniz doğrultusunda planlama yapıyoruz.

Hazırlıklarımıza başladığımızda ilk olarak davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Davet türünüze göre de uygun olmasına özel göstererek kimi zaman U masa düzeni ile masalarınızı kuruyoruz, kimi zaman da 10 ila 12 kişilik dikdörtgen masalar ile uzun davet alanınızı tasarlayabiliyoruz. Servis takımları, kadehler, renkli peçeteler, mevsim salataları ve mezeler ile bezenmiş sofralar kuruyoruz. Süslemeleriniz için de renkli masa örtüleri, birbirinden farklı aksesuarlar kullanabiliyoruz. Aslında bu tamamen sizin istediğiniz ve davetinize göre şekil alıyor. Mesela nişanlarınızda hafif balonlar, isim yazılı aksesuarlar, ile nişan masanızı dekore ediyoruz. Düğün törenleriniz için nikah masanızı da beyaz örtüler, masa çiçekleri ve farklı detaylar ile stilize edebiliyoruz…

Eşsiz tatlar da Gönen Teras Cafe mutfağında hazırlanıyor! Menü tadımları ile davet menüleri arasından seçebileceğiniz lezzetlerin yanı sıra damak zevkinize uygun olan farklı tercihler de yapabilirisiniz. Bu konuda görüşmelerimizde karar almanız oldukça önemli. Kaliteli hizmet ve lezzetli tatlar için konuksever ekibimiz; özenli ve hızlı da servislerini gerçekleştireceklerdir.

Gecenin eğlencesini sağlayacak olan müzik gruplarımız için de sahnemizi kuruyor, ilk dans ile davetlerinizi başlatıyoruz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Kadıoğlu Hotel Teras Cafe iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Kadıoğlu Hotel Gönen fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mah. Şht. Zeki Aydemir Cad. No: 20 Gönen/ Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.