Haliç Park Hotel Ayvalık

E-posta Gönder

  • Ayvalık, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Haliç Park Hotel Ayvalık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Haliç Park Hotel Ayvalık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Haliç Park Hotel Ayvalık Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Haliç Park Hotel Ayvalık Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Haliç Park Hotel Ayvalık Sıkça Sorulan Sorular

Haliç Park Hotel Ayvalık düğün fiyatları ne kadar?

Haliç Park Hotel Ayvalık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Haliç Park Hotel Ayvalık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Haliç Park Hotel Ayvalık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Haliç Park Hotel Ayvalık 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Haliç Park Hotel Ayvalık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Haliç Park Hotel Ayvalık düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Haliç Park Hotel Ayvalık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Haliç Park Hotel Ayvalık düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Haliç Park Hotel Ayvalık Hakkında

Huzur bulacağınız Cunda Adası’nda dillere destan bir davet vermek ister misiniz? İhtiyaçlarınıza göre özel çözümler üreten otelimiz en değerli günleriniz için ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacak!

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle başta kına geceleriniz olmak üzere toplu yemek organizasyonlarınızda, nişan törenlerinizde, mezuniyet kutlamaları veya şirket toplantılarınızda profesyonel ekibimizle hizmetindeyiz

Son derece şık bir konseptle karşılaşacağınız Haliç Park Hotel Ayvalık/Balıkesir’de etkinliklerinizi havuz başı alanımızda gerçekleştiriyoruz. Beyaz masa ve sandalyelerin kullanıldığı bu alanda masalarımızın üzerindeki çiçeklerle hoş bir görüntü yakalamayı amaçlıyoruz. Özellikle doğayla iç içe olan bir mekânda düğün yapmak isteyen çiftlerimiz için burası doğru bir tercih olacak diye düşünüyoruz.

Güler yüzlü personelimizle misafirlerinizi misafirimiz kabul ederek keyifli bir gün geçirmeniz için elimizdeki tüm olanakları seferber ediyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel aşçılarımız birbirinden güzel yemekler hazırlıyor. Üstelik menülerimizde değişiklik yapma ve menü tadımı yapmak imkânına da sahipsiniz.

Davetlerinizin kusursuz geçmesi için ses ve ışık sistemlerinin iyi olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden tüm bahçemizi aydınlatacak yeterli donanıma sahip ışık sistemleri ve konuklarınızın rahatsız olmayacağı şekilde tasarlanmış ses sistemleri kullanıyoruz.

Etkinleriniz için anlaşma kurduğumuz müzik ekiplerimizle eğlencenize eğlence katıyoruz. İsterseniz çalacak müzik listenizi profesyonel orkestramızla birlikte hazırlayabilir, yörenize uygun olacak müzik tarzlarıyla keyifli bir etkinlik süreci geçirebilirsiniz.

Haliç Park Otel Ayvalık fiyatlarımızı ise bütçenize gayet uyumlu olacak şekilde belirliyoruz. Akıllarda kalacak bir etkinlik gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimizi çok beğendiniz ve hemen bizimle iletişime geçip etkinliğinizi planlamak istiyorsunuz! O zaman yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklamak. İşte bu kadar basit!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Haliç Park Hotel Ayvalık Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zeynep

Düğün Tarihi: 15.08.2015


acık alan havuz başı ve hizmet kalitesi açısından muhteşem bir mekan olduğu için tercih ettim manzarası cok güzel denize sıfır pist alanı geniş ve ferahtı garson ve yetkili kişilerden cok memnun kaldık hiç birşey gecikmedi ve çok ilgiliydiler toplu taşıma aracı vardı ulaşımı kolay ve rahattı gelin... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.