Oteller Balıkesir

Burhaniye Uygulama Oteli

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burhaniye Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Burhaniye Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Burhaniye Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Burhaniye Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Burhaniye Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Burhaniye Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Burhaniye Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Burhaniye Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Burhaniye Uygulama Oteli 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Burhaniye Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Burhaniye Uygulama Oteli düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Burhaniye Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Burhaniye Uygulama Oteli düğün dışında piknik, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Burhaniye Uygulama Oteli Hakkında

İkinci eviniz olmaya çalışarak yenilenen standart ve süit odalarımızla birlikte Balıkesir Burhaniye Ören Uygulama Oteli adıyla karşınıza çıkıyoruz. 70 ve 80’lerin egzotik fısıltılarıyla süslenen lobimiz, havuz ve deniz manzaralı teraslarımız ve güne pozitif başlamanızı sağlayan açık büfe kahvaltımız ile birlikte hem konaklama hem de özel davetleriniz için hizmet veriyoruz.

Yeniliği kendine hedef belirleyen eğitim ve uygulama otelimiz, bu mesleğe gönül vermiş ve eğitim almış turizm işletmeciliği ve otelcilik öğrencileri ile birlikte çalışıyor. Bölgede konferans, kongre ve seminerleriniz gibi kurumsal organizasyonlarınız için ya da düğün, nişan gibi özel davetleriniz için de hizmet veriyoruz. Tesisimizde 300 kişilik bir salon bulunuyor. Bunun dışında 75 ile 100 kişilik iki adet salon daha var. Bir de havuz başında açık alanımız var. Özellikle yaz mevsiminde düğün organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız oldukça ideal bir yer olarak karşınıza çıkıyor.

Düğün organizasyonunuz öncesi bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede ihtiyaç ve taleplerinizi değerlendiriyoruz. Daha sonra da bir düğün programı hazırlıyoruz. Süslemeden müziğe kadar her detaya yer veriyoruz. Bu sayede de ortaya istediğiniz gibi bir düğün organizasyonu çıkıyor.

Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle de hizmet veriyoruz. Eğer yemekli bir davet düşünüyorsanız önceden tadım ve değişiklik yapabildiğiniz menünüze birlikte karar veriyoruz. Eğer yemeksiz düşünüyorsanız da düğün davetinize özel atıştırmalıklar sunuyoruz. Bunun dışında servis ekibimiz aksama yaşamanıza izin vermeden hizmetini gerçekleştiriyor. Her bir misafirinizle tek tek ilgileniyor.

Hayallerinizdeki düğün organizasyonu için Burhaniye Uygulama Oteli iletişim bilgilerine ihtiyacınız var. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Bu sayede telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz ve planlamalara birlikte başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ören Mah. Örentepe Mevkii

 • Haritadaki Konumu

  Burhaniye Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.