• Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Bacacan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bacacan Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bacacan Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara

Bacacan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Bacacan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Bacacan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bacacan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Bacacan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bacacan Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bacacan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bacacan Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Bacacan Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bacacan Hotel düğün dışında sünnet düğünü, parti, açılışlar, nişan, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Bacacan Hotel Hakkında

Ayvalık’ın kalbinde, Ege Denizi ile iç içe bir konumda yer alıyoruz. Otelimizin ön cephesi Ayvalık Kalesi ve tarihi evlerine bakarken arka cephesi ise deniz ve Cunda Adası manzarasına sahip. Böyle güzellikler içerisinde ise profesyonel bir hizmetle özel organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.
Şehrin gürültüsünden uzak, huzur içinde konaklayabileceğiniz toplam 56 odaya sahibiz. Bacacan Hotel Ayvalık Balıkesir’de eşsiz bir konaklama da sağlıyor. Odalarımızın her biri deniz ve şehir manzarasına sahip olmakla birlikte beklentilerinizin tümünü karşılıyor. Üstelik kent merkezi girişindeyiz. Kolay ulaşılabilir olmakla birlikte kaostan uzak bir atmosfer içerisinde sizi bekliyoruz.
Özel organizasyonlarınız için 200 kişilik balo ve 300 kişilik konferans salonuna sahibiz. Yemekli ya da yemeksiz bireysel organizasyonlarınızı gerçekleştirebildiğiniz gibi kurumsal davetleriniz için de hizmet veriyoruz.
Düğün gibi insan hayatındaki oldukça önemli bir yere sahip olan bu davet için, ister balo salonumuzu ister bahçemizi kullanabilirsiniz. Butik bir davet anlayışını benimsediğimiz için de daha samimi ortamlara ev sahipliği yapıyoruz.
Bir organizasyon şirketi yardımıyla hayallerinizi süsleyen konsepti salonumuzda gerçekleştirebiliriz. Tabii ki bunun için öncesinde bir araya gelerek bir düğün programı hazırlamamız gerekiyor. İçerisinde müzikten süslemeye yemek menüsünden karşılama ekibine kadar birçok detay var. Karşılıklı fikirlerimizi paylaşarak bu programı oluşturuyoruz. Düğün günü geldiğiniz de ise her şey hazır ve istediğiniz gibi oluyor.
Sıra geldi Bacacan Hotel Ayvalık iletişime… Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İletişim formunuzu görür görmez hemen telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Bu esnada merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz. Eğer olumlu bir görüşme yaparsak sizi otelimize davet ediyoruz. Böylece düğün planlamanız için daha ayrıntılı bir konuşma gerçekleştiriyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesi No:225

 • Haritadaki Konumu

  Bacacan Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.