Sürmeli Hotels & Resorts Adana*

Sürmeli Hotels & Resorts Adana
Her ayrıntısı incelikle tasarlanmış, zindelik kazandıran ortamların tadını çıkarın... Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir hayatın kapılarını aralayın.

Sürmeli Adana; şehir merkezinde, tarihsel mekanlara yakınlığı, iş ve kültürel hayatın nabzını tutan konumu ile size bir keşif duygusu yaşatıyor...

Tamamıyla yenilenmiş odaları, iş ve sosyal etkinlikleriniz için tasarlanmış özel toplantı ve ziyafet salonları, enerjinizi yenileyebileceğiniz açık yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı ile konuklarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Sürmeli Adana, havalimanına sadece 5 dk. mesafededir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
GU gulsum Düğün Tarihi: 15/11/2015

100 kişilik bir organizasyon oldu,fazla patırdı gürültü istemeyen çiftler için çok elit sakin bir mekan.İkramlı bir düğün yaptık.Orkestranın ses sistemide iyiydi,ışıklandırması özellikle iyiydi.Ben daha önce slayt hazırlamıştım biz çıkmadan önce o slayt güzel bir şekilde sunuldu.Ben gelin çiçeğimin renginde istedim süslemeleri ve o şekilde uygulaılar mor renkte.Biz içeri girerken meşaleler volkanlar falan yandı.Memnunum yani herşeyden.

OZ ozan Düğün Tarihi: 15/08/2015

Yaklaşık 179 kişiydik,yemekli oldu düğünümüz.Yemeklerin tadı lezzetli sunumu şıktı.Gayet memnun kaldık.Mekanın dekorasyonu çok şık masa düzeni de çok şıktı.Masa düzeni, pist alanına hakimdi.Mekan sahipleri,garsonlar çok iyiydi tutumları gayet iyiydi.Işıklandırma yeterli düzeydeydi.Düğüne göre mekana göre fiyat olarak çok uygun.Ulaşım rahat,vale hizmeti var,toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilir. Fakat pist alanı küçüktü ya da bizim davetli sayımıza yetmedi. DJ ve fotoğrafçılarını iyileştirebilirler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sürmeli Hotels & Resorts Adana ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sürmeli Hotels & Resorts Adana hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap