Otel Seyhan*

Otel Seyhan
Seyhan Otel olarak sizleri düğün,nişan,kına ve diğer organizasyonlarınızda da yalnız bırakmıyor, siz önemli anılarınızın keyfini sürerken biz tüm detaylar ile ilgileniyoruz.

Zarif, modern çizgisiyle öne çıkan, ev sıcaklığında, Akdeniz ruhunu yansıtan sıcak ve özenli hizmet anlayışını bulmanız mümkün.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
OĞUZ Düğün Tarihi: 02/10/2015

300 350 kişilik yemekli ve içkili bir düğündü, yemeklerinin lezzetlinden sunumuna kadar herşey çok başarılıydı, sıcak ve hızlı servis yapıldı. Konum olarakta oldukça merkeziydi, ayrıca otoparkı bulunuyordu. Masalar ve dekorasyon güzeldi. Bunun dışında müzikte başarılıydı. Görsellik olarakta hizmet olarakta biz çok beğendik mekanı. Fotoğafçı olarakta mekanın fotoğrafçısını kullandık bu konuda da memnun kaldığımızı söyleyebilirim.

EM emine Düğün Tarihi: 12/09/2015

Havuzbaşında bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik, 330 kişilik yemekli bir düğün oldu, tavuklu menü vardı. Konuklarımız dan herhangi bir şikayet almadık. Garsonların ilgisi gayet güzeldi. Otopark alanı mevcuttu ama sadece biraz fotoğrafçı konusunda sıkıntı yaşadık, kamera ve videolar fiyata dahil değil ekstraydı o biraz saçma geldi bize onun dışında herşey iyiydi.

dilara Düğün Tarihi: 13/06/2015

Düğünümüz kokteyl şeklinde gerçekleşti. Zengin bir menü vardı. Çalışan personelin hizmeti ve sundukları servis o kadar iyiydi ki, konuklarımı çok iyi bir şekilde ağırladık. Yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum.

Gizem Düğün Tarihi: 12/09/2014

Herkese tavsiye ediyorum. Biz çift olarak çok memnun kaldık.

N&G Neslihan & Gürbey Düğün Tarihi: 11/01/2014

Düğünümüz üstün çabalarınız sayesinde kusursuz geçmiştir.Yemekler,müzik ve hizmet kalitesiyle misafirlerimizin memnuniyeti doğru orantıdadır. ellerinize sağlık. Diğer oğlumun düğünü de inşallah bu düğün kadar başarılı olur Destekleriniz için teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Otel Seyhan ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Otel Seyhan hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap