Otel İnci*

Otel İnci
Enternasyonel yemek çeşitlerinin birlikte sunulduğu Restaurantı,nefis içkilerin hazırlandığı Amerikan Barı, 650 kişilik Hidrolik pisti YAKUT ve ZÜMRÜT NATALİ Balo Salonları Resepsiyon, Kokteyl ve Ziyafetleriniz için emrinizdedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
P&F pelin & fatih Düğün Tarihi: 26/09/2015

Mekan süslemeri güzeldi. Salon tavanı biraz daha yüksek olsa daha iyi olur. Yoksa büyüklük olarak mekan ideal. İkramlarda çok güzeldi ve garsonların hizmeti ve uslupları çok iyiydi konuklara karşı. Güzel ağırlandık mekanda. Ulaşımda sorun yaşanmadı zaten seçme nedenlerimizden birisi ulaşımdı, otoparkı da vardı ve özel araçlarıyla gelen konuklar sıkıntı yaşamadı. Konsept olarak 2 salonları mevcut biz yakut salonda yaptık. Konsept olduğu için süslemelere pek müdahale edemedik. Çiftlere önerebiliceğim bir mekan.

ÖZ ÖZGE Düğün Tarihi: 13/09/2015

Kapalı bir mekanda oldu düğünümüz. Havalandırma ve kolon sıkıntısı olmadı. Pist alanı genişti ve güzeldi. Memnun kaldık, mekandaki renk seçimi standarttı dizaynı beğendiğim için değişiklik talep etmedik. Garsonların ilgisi konuklara karşı iyiydi. Bizimle de ilgilenmesi için garsonda verildi. 400 - 500 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik. İkramların tadına bakamadım ama sunum ve görsellik güzeldi. Öneriyorum çiftlere.

GO gozde Düğün Tarihi: 05/09/2015

550 kişilik ikramli ve kokteylli bir düğün gerçekleştirdik, mekan görsel olarak şık ve güzeldi, ben İstanbul da yaşayan biri olarak Adana'da yaptık düğünü ve bizleri mekan memnun etti, düğün organizasyonumuzda gelen konuklarımda memnun ayrıldı mekandan. Ulaşım olarakta rahat bir mekan otoparkı da mevcuttu.

ME MERVE Düğün Tarihi: 25/04/2015

Mekanla ilgili her şeyden çok memnun kaldık. Özellikle ışıklandırma ve hizmetleri öne çıkan detaylardı benim için.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Otel İnci ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Otel İnci hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap