Anemon Hotel Adana*

Anemon Hotel Adana
Hizmet kalite ve standartlarından ödün vermeyen ve Adana’nın en büyük salonlarına sahip olan Anemon Adana Otel, sizleri ve sevdiklerinizi en mutlu günlerinizde kusursuz hizmet anlayışıyla ağırlayabilmek için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp değerli misafirlerine sunmaktadır. Toplantı, seminer, kongre ,düğün& davet organizasyonlarınız için sıcak ,özel ve kusursuz ortamı Anemon Adana Otelimizde bulabilirsiniz. Seçkin ve modern dizaynı ile her türlü talebinize yanıt verebilecek ve her kapasiteye uygun toplantı ve balo salonlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm teknik ekipman ve donanım ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabileceğimiz unutulmaz anlarınızı, etkili toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
A&A ayten & ahmet Düğün Tarihi: 05/09/2015

Gayet memnun kaldık, güzel bir deneyimdi bu mekanda düğün yapmak, 300 kişilik yemekli olan organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. masa düzeni süslemeler görsellik iyiydi. lokasyon olarak tam şehir merkezi girişinde konumlanıyor mekan. dolayısıyla ulaşımıda çok kolay. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim.

ME metin Düğün Tarihi: 19/07/2015

Düğünümüzü otel konseptli yapmak istemiştik ve bu açıdan bu mekanı tercih etmiştik hem yeni bir mekan olsun hemde otel konseptli olsun istemiştim ve adanada bulunan en güzel otel mekanıydı işte görselliği süslemeleri mekanın bulunmuş olduğu konum ve güzergah olsun çalışanların ilgisi hizmet kalitesi herşey çok güzeldi çok memnun kalmıştık. 260 kişilik bir düğün organizasyonuydu ve kokteyl tarzında gerçekleştirmiştik hatta misafirlerimizlede ilgilenilmişti birşey ister misiniz bi isteğiniz var mı diye birebir davetlilerime sorulmuş onlardan aldığımız duyumlrdandı buda çünkü biz gelin ve damat olarak o heyecandan bişey görmediğimiz için misafirlerim bize bunu söylemişti çok memnun kalmıştım. Mekanın içerisinde otopark hizmeti bulunmaktaydı zaten özel araçlarıyla gelen davetlilerimizin hiçbir sıkıntı yaşamadan ulaşımlarını sağladı. mekan her isteğimize yanıt veren bir mekandı çok memnun kaldım.

SE serhan Düğün Tarihi: 25/04/2015

Mekan araştırmalarım sonucu diğer mekanlarla kıyaslama sonucu tercih ettiğim anemon otel oldu bu mekanda gerçekleşen düğün organizasyonumda yanılmadığımı gösterdi mekanın sunduğu bütün hizmetten memnun kaldık

YU yunus Düğün Tarihi: 15/11/2014

Mekanla ilgili en büyük memnuniyetim, görüşmeye gittiğimde beni ilgiyle karşılamaları ve gösterdikleri samimiyet olmuştu. Bu da bende mekana karşı bir sıcaklık yarattı. Düğünümü burada gerçekleştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyum ve herkese tavsiye ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Anemon Hotel Adana ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Anemon Hotel Adana hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap