Oteller Adana

Aladağ Kocagöz Otel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aladağ Kocagöz Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aladağ Kocagöz Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Aladağ Kocagöz Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Aladağ Kocagöz Otel Sıkça Sorulan Sorular

Aladağ Kocagöz Otel düğün fiyatları ne kadar?

Aladağ Kocagöz Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aladağ Kocagöz Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aladağ Kocagöz Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aladağ Kocagöz Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Aladağ Kocagöz Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aladağ Kocagöz Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aladağ Kocagöz Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aladağ Kocagöz Otel düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, piknik, nişan, davet ve resepsiyon, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Aladağ Kocagöz Otel Hakkında

Doğanın kalbinde dağ ve orman manzarasına karşı özel organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftlere unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Aladağ Kocagöz Otel olarak uzun yıllar boyunca uzun yıllar boyunca Adana Aladağ’da faaliyet gösteriyoruz. Otelimizin konumu yapılaşmadan uzakta yeşillikler içerisine kurulmuştur. Bireysel veya kurumsal organizasyonlarına ev sahipliği yaparak mutlu günlerinizin en iyi şekilde geçmesini sağlıyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz.

Şehrin gürültüsünden uzak ağaçlara çevrili otel bahçemizde ve panoramik manzaraya karşı unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Otelimizin açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Kapalı alanımız yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Yaz düğünü yapmak isteyen çiftler yazın bunaltıcı sıcaklığını hissetmeden esintili havada özel günlerini kutlayabilecekler. Açık alanımız renkli çiçeklerin olduğu geniş alandan oluşmaktadır. Davetli sayınıza uygun olarak istediğiniz davet alanını size özel tahsis ediyor, masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz.

Düğün organizasyonunuzu eğlenceli şarkılar eşliğinde unutulmaz kılıyoruz. Sahne ve ses sistemi ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı gün boyun kesintisiz ve kulağa hoş gelen müziklerle eğlenceli anlar geçirebileceksiniz. Profesyonel ses sanatçılarımız eşliğinde ağızlara dolanan şarkılar ve istek parçanız varsa canlı müzik eşliğinde dinleyebileceksiniz. İsterseniz organizasyon öncesi çalınmasını istediğiniz şarkı listesini oluşturabilir, mekâna giriş ve ilk dansınızı seçtiğiniz müzik eşliğinde yapabilirsiniz.

Aladağ Kocagöz Otel düğün ve toplu organizasyonlarını doğal bir atmosferde gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriz. Yemekli organizasyonla özel günlerini kutlamak isteyen çiftleri her damak zevkine uygun menülerimizle karşılıyor, çiftleri ve davetlileri lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Mansurlu Mahallesi Sucak Deposu Karşısı Aladağ Kocagöz Otel Otel, 01720 Aladağ

 • Haritadaki Konumu

  Aladağ Kocagöz Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.