Nikah Sonrası Yemeği Sivas

Osman Ağa Konağı

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Osman Ağa Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Osman Ağa Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Osman Ağa Konağı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Osman Ağa Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Osman Ağa Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Osman Ağa Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Osman Ağa Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Osman Ağa Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Osman Ağa Konağı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Osman Ağa Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Osman Ağa Konağı düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Osman Ağa Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Osman Ağa Konağı düğün dışında baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Osman Ağa Konağı Hakkında

Nikâh töreni her çift için çok özeldir! Ardından yapılacak tören ve eğlence ise kişisel bir organizasyon olmalı. Birlikteliğinizi temsil eden detaylar, şık tasarlanmış bir gece, dostlar ve aile ile keyifli vakit geçirerek mutluluğunuzu paylaşmak hayalleriniz arasındaysa, Osman Ağa Konağı Sivas’ta tam size göre!

Profesyonel ekibimizle birlikte nikâh sonrası yemek organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Her ayrıntıyı düşünüyor, istediğiniz gibi bir gece olması için çalışıyoruz. Bunun için de organizasyon sorumlumuz ve sizin olduğunuz bir görüşme düzenliyoruz ve isteklerinizi dinliyoruz. Fikir alışverişleri, konsept belirleme gibi konuşmaların sonunda aldığımız kararlar ışığında harekete geçiyoruz.

Osman Ağa Konağı son derece geniş ve ferah bir alanda yer alıyor. Her mevsim burada konuklarınızı ağırlayabilir ve ferah bir atmosferde kalabalık aile sofraları kurabiliriz. Üstelik hayallerinizdeki konsept ile yaz ve bahar aylarında avlumuz keyifli bir davet alanına dönüşecektir. Kış aylarında ise restoranımızın iç kısmı iklimlendirme sistemleri ve eski yapının verdiği huzurla doğru tercih!

Nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için uzun sofralar kuruyor ve zarif detaylarla süslemeler yapıyoruz. Masa çiçekleri, şamdanlar, mumlar, balonlar ve istediğiniz aksesuarlarla şık bir masa düzeni oluşturuyoruz. Konseptinize uygun renklerde masa örtüleri, runnerlar ve davet alanları dekore edebiliriz. Sizin için de masanın başında özel bir alan tasarlayarak gelin damat masası gibi de stilize edebiliriz.

Sivas Osman Ağa Konağı menüleriyle taçlandırdığımız gecenizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz! Birbirinden özel yöresel lezzetler, damak tadınıza uygun olan tariflerle hazırlanıyor. Karar vermek için menü tadımları düzenliyoruz ve sunumlarımızı öncesinde size yapmayı tercih ediyoruz. Arzu ederseniz davetlerinize müzisyenlerimiz de eşlik ediyor…

Siz de Osman Ağa Konağı Restoranda davetlerinizi ve nikâh sonrası eğlencelerinizi düzenlemek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Kaleardı Mah. Uzun Yol Cad. Devlet Hastanesi Poliklinikleri Karşısı Merkez/ Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.