Köfteköy

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Köfteköy
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Köfteköy Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Köfteköy Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Köfteköy Sık Sorulan Sorular

Köfteköy düğün fiyatları ne kadar?

Köfteköy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Köfteköy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Köfteköy kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köfteköy 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Köfteköy düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köfteköy düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Köfteköy düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köfteköy düğün dışında doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köfteköy Hakkında

Nikâh sonrası yemeğinizi nerede organize etmeyi düşünüyorsunuz? Bu önemli günü güvendiğiniz bir firmaya emanet etmek istersiniz değil mi? O zaman sizi Köfteköy Sivas adresine bekliyoruz.

Ahşap sandalyelerimiz ve tavana yerleştirdiğimiz aydınlatmalarla rahat ve ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Masa ve sandalyeleri de davetli sayısına göre belirliyoruz. İster U düzeninde isterseniz de uzun davet masaları oluşturmak amacıyla ahşap masaları bir araya getirebiliriz.

Her tarafından sevilen ve beğenilen menülerimizle davetlileri etkiyebilir, özel dokunuşlar yaptığımız lezzet tabaklarımızla birlikte ağızlarda tat bırakabiliriz. Kurulduğumuz günden beri kendimizi geliştirsek de kalitemiz ve lezzetimiz hep aynı kaldı. Günlük ve taze olarak hazırlanan et ürünlerimizle hazırlanan köftelerimizle birçok müdavim sayısına ulaştık. Belki bugünden sonra siz de bu listemizde yer alacaksınız. Nikâh sonrası yemekleri için menüyü beraber belirliyor, en taze ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Farklı pişirme tekniklerine göre de menüler farklılık gösteriyor. Böylece farklı damak zevklerine göre tabaklar oluşturabiliyoruz. Davetli yemek listelerini isterseniz organizasyon öncesinde isterseniz de esnasında seçebilir, konuklarınıza sunabilirsiniz. Ana yemekten sonra servis edilen tatlı seçeneklerimizle de geceyi sonlandırabiliyorsunuz.

Lezzetlerimizi deneyimli ve profesyonel mutfak ekibimiz hazırlıyor. Servis elemanlarımız masalara lezzetlerin servisini sağladıktan sonra gece boyu hizmetinizde oluyor, taleplerinizi yerine getirmek için bekliyorlar. Hijyen koşullarına da oldukça dikkat ediyoruz. Çeşitli sağlık ve gıda sertifikalarına da sahibiz.

Sizde kalitesine inandığınız ve güvendiğiniz bir firmayla çalışmalısınız. Nikâh sonrası yemekleriniz için tam da böyle bir firmayız.

Sayfanın üst kısmında yer alan Köfteköy iletişim formunu doldurarak organizasyon ve iletişim bilgilerini paylaşabilirsiniz. Böylece “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladıktan sonra eksiksiz olarak bize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Biz de görür görmez iletişime geçebilir, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi verebiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mimar Sinan, 67-16. Sk. No:5, 58010 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Köfteköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.