Şen Hotel & Restaurant

E-posta Gönder

  • Marmaris, Muğla.

Kapasite Bilgileri

Şen Hotel & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Şen Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şen Hotel & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şen Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şen Hotel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şen Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Şen Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Şen Hotel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şen Hotel & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şen Hotel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şen Hotel & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Şen Hotel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şen Hotel & Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şen Hotel & Restaurant Hakkında

Marmaris’in en nezih semtlerinden birinde olan tesisimiz Şen Apart Otel Turunç Mahallesi’nde bulunuyor. Uzun yıllardır faaliyet gösteren otelimizde her yıl yerli ve yabancı pek çok misafirimizi ağırlıyoruz.

Otelimizde turizm ve konaklama faaliyetleri dışında özel gün kutlamalarının da yapılabildiğini bilmenizi isteriz. Doğum günü kutlamaları, evlilik yıl dönümleri, mezuniyet baloları ve benzeri etkinlikler ise bunlardan sadece birkaçı. Fakat sizin bu yazıyı okumaktaki asıl sebebinizin daha farklı bir şey olduğunu biliyoruz. Elbette ki nikâh sonrası yemeği davetlerinizi de bizimle birlikte geçirebilir, günün anlam ve önemine uygun bir kutlama yapabilirsiniz. Peki, bu tarz organizasyonları nerede gerçekleştiriyoruz biraz da ondan bahsedelim.

Otelimizin büyük bir restoranı var ve burası dışarıdan misafir ağırlamamıza uygun bir şekilde dizayn edilip konumlandırıldı. Sabah saat 08.00’de açılan restoranımız gece saat 23.00’e kadar bilfiil hizmet vermeye devam edebiliyor. Yüksek tavanlı ve kolonu da olmayan geniş bir alan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Üzeri açılır kapanır tavana sahip restoranımızın 2 cephesi açık, 2’si de kapalı. Bu sayede sıcak yaz ve ılık ilkbahar günlerinde tavanı da açarak burayı çok daha ferah bir alan haline getirebiliyoruz.

Burada oturma düzenimizi kare masalar genellikle 4’er kişilik şekilde oluşturuyoruz fakat toplu davetlerde davetli sayısına göre tabii ki değişiklikler yapıyoruz. Eğer yemek davetinizi bizde verecek olursanız siz gelmeden önce bu tarzdaki tüm hazırlıkların vaktinde tamamlanacağına emin olabilirsiniz. Buna kesinlikle yemekler de dâhil. Otelimizin usta şefleri ve deneyimli mutfak ekibinin hazırlayacağı harika yemekleri yerken düşündüğünüz tek şey lezzet olacaktır. Üstelik dilerseniz set menü veya açık büfe usulünde yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Menü seçimi için sizin damak zevkinize uyan ve bütçenize de hitap eden bir planlama yapmak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Marmaris restoranları arasında biz Şen Apart Hotel’i tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    CUMHURİYET CAD. (MERKEZ MAH.) NO:14 TURUNÇ MAHALLESİ MARMARİS / MUĞLA

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.