Pina Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pina Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Pina Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Pina Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pina Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Pina Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Pina Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Pina Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Pina Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pina Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Pina Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pina Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Pina Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pina Balık Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Pina Balık Restaurant Hakkında

Türk Mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini siz değerli konuklarımızla buluşturuyoruz. Samimi ve hoş bir mimariye sahip mekânımızda, keyifli zaman geçirmeniz için kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Mutlu bir gelece evet dediğiniz bu özel gününüzde sizi en iyi şekilde ağırlayabilmek için Pina Balık Restaurant Bodrum’a bekliyoruz.

Organizasyonlarınız için 150 kişi kapasiteli açık veya 40 kişilik alanlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bizimle önceden iletişime geçmeniz durumunda mekânımızı istediğiniz renk ve tarza uygun süsleyebiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi davetli sayınıza göre yerleştiriyor, size özel bir alan yaratarak kendinizi evinizdeymişsiniz gibi rahat hissetmenize olanak sağlıyoruz.

Marifetli ustalarımız tarafından hijyenik ortamda hazırlanan menülerimizi, tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla konuklarımıza sunuyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine çok önem veriyoruz. Özellikle deniz ürünlerimizi mevsiminde ve en taze haliyle, dilediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyoruz. Şunu da özellikle belirtmek istiyoruz ki mutfağımızda yalnızca sızma zeytinyağı ve tereyağı kullanmayı tercih ediyoruz. Akdeniz lezzetlerini tek çatı altında toplayarak size farklı çeşit salata ve meze alternatifleri sunuyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Nikah sonrası yemeklerinizde her zevke ve tarza uygun yemek servisi yapabiliyoruz.

Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Dilerseniz anlaştığınız bir müzik grubunun canlı performanslarına da yer verebiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmediğimizi bilmenizi isteriz.

Restoranımızı nikah sonrası yemek organizasyonu dışında kına, doğum günü, şirket toplantısı gibi etkinlikleriniz için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarınızda da faaliyet gösteriyoruz.

Eğer siz de daha fazla bilgi almak ve Pina Balık Restaurant menü fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. no: 3/1 Gümüşlük

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pina Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.