Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Orfoz Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Orfoz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Orfoz Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Orfoz Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Göl kenarında Şehir dışında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Orfoz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Orfoz Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Orfoz Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Orfoz Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Orfoz Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Orfoz Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Orfoz Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Orfoz Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Orfoz Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orfoz Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Orfoz Restaurant Hakkında

Muğla’nın en çok tercih edilen turistik yerlerinden biri olan Akyaka’da nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Eşsiz manzaramızda, sevdiklerinizle lezzetli yemekler yiyebileceğiniz gibi, samimi bir ortamda güzel sohbetlerin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Sağladığımız hizmetteki ilk hedefimiz müşteri memnuniyetinin sağlanması. Konuklarımızın bizi tercih ettiklerinde mutlu bir şekilde ayrılmalarını istiyoruz. Böylelikle yolları bir daha buraya düştüğünde mekân arayışına girmelerini istemiyoruz. Size ne zaman isterseniz kapımız açık. Orfoz Restaurant Muğla’da faaliyetlerine devam ediyor.


Bizi özel araçlarınızla tercih edebileceğiniz gibi Akyaka dolmuşlarıyla da işletmemize gelebiliyorsunuz. Uzaktan gelen misafirlerimiz geç kalacaklarını düşünmesinler çünkü gece 12’ye kadar hizmet verebiliyoruz.


Açık ve kapalı alana sahip restoranımızda organizasyonlarınızı istediğiniz yerde gerçekleştirebiliyorsunuz. Planladığınız organizasyon tarihinizden önce bizimle iletişime geçtiğinizde, bu gibi detayların hepsini karşılıklı konuşarak somutlaştırıyoruz. Açık alanımızda Akyaka’nın tertemiz havasını soluyacağınız, huzurlu bir ortamda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz. Aynı zamanda masalarımızı Azmak nehrinin kenarına konumlandırarak nehrin içinde yemek yeme fırsatınız oluyor. Bu farklı ve eşsiz ortamı sunan restoranımız keyifli anlarınıza ev sahipliği yapacak. Kapalı alanımız ise mavi ve beyaz renkler ile tasarlandı. Renkli saksıların çevrelediği ve samimi bir ortam oluşturduğumuz bu alanımızda organizasyon için daha uygun olduğunu düşünüyoruz.


Restoranımızda nikah sonrası yemeklerin dışında doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi özel organizasyonları gerçekleştirebiliyorsunuz. Tecrübeli yönetici kadromuz ve dinamik ekibimizin uyumuyla size kusursuz bir organizasyon sunmak için çalışıyoruz.


Lezzetli yemeklerimize de bir parantez açmak istiyoruz. Alanında uzman aşçılarımızın hazırladığı ve hijyenik mutfağımızdan çıkan deniz ürünlerimiz konuklarımızla buluşuyor. Günlük ve taze balıklarımızın yanında, lezzetli mezelerimiz de masanızı donatacak. Bu yemekleri çok uygun fiyatlarla sahip olacağınızı da belirtmek istiyoruz. Bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Akyaka Mahallesi, Sarıoğlu Sok No:48, 48650 Ula/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Orfoz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.