Nikah Sonrası Yemeği Muğla

La Pasion Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

La Pasion Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

La Pasion Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

La Pasion Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe
Manzara
Doğa manzaralı

La Pasion Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

La Pasion Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

La Pasion Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.La Pasion Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

La Pasion Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

La Pasion Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

La Pasion Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

La Pasion Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

La Pasion Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

La Pasion Restaurant düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

La Pasion Restaurant Hakkında

Evliliğinizi lezzetli yemeklerimiz eşliğinde sevdiklerinizle birlikte kutlamaya ne dersiniz?


Siz de Bodrum’da nikah sonrası yemek organizasyonu için mekân arıyorsanız; La Pasion Restaurant Bodrum adresimizde hizmetinizdeyiz.


Çarşı mahallesinde bulunan restoranımız taş duvarların ve sarmaşıkların arasındadır. Hem açık hem de kapalı alanı bulunan mekânımız bu kıymetli organizasyon için istediğiniz şık atmosferi size sunuyor. Bulunduğumuz konum dolayısıyla özellikle yaz dönemlerinde tercih edilsek de kış döneminde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Dolayısıyla istediğiniz her sezon yanınızda olabileceğimizi söylememiz mümkün.


Son dönemlerde evlenen çiftler düğünden ziyade nikah sonrası yemek organizasyonunu tercih ediyorlar. Sevdikleriyle lezzetli yemekler yiyebilecekleri ve evliliklerine dair güzel dilekleri duyabilecekleri… Keyifli atmosferimizi hizmet kalitemizle bir araya getirerek bu isteğinize eksiksiz bir şekilde cevap verebiliyoruz.


Bizi tercih ettiğiniz takdirde sürecin ilerleyişinden bahsedecek olursak: öncelikle rezervasyonun oldukça önemli olduğunu söylemek isteriz. Hele ki yaz dönemi ise… Mekânımıza gelerek istediğiniz masayı seçebilir, misafirleriniz için istediğiniz gün istediğiniz masanın ayırtılmasını isteyebilirsiniz. Tek belirleyicisi olduğunuz konu bu da olmuyor tabii. Dilerseniz önceden misafirleriniz için bir menü oluşturabilirsiniz. Geniş menümüzü inceleyerek istediğiniz ürünleri bir araya getirmeniz mümkün. Ara sıcaklar, ana yemekler, tatlılar ve içecekler… Organizasyon günü siz daha La Pasion Restauranta gelmeden hepsi hazır bulunmuş oluyor. Derseniz ki ‘’Misafirlerim tercihlerini kendileri yapsın istiyorum.’’; merak etmeyin, buna da imkân tanıyoruz. Misafirleriniz organizasyon günü gelerek istedikleri ürünleri talep edebilirler. Geniş bir mutfak ekibimiz bulunuyor. Bu sayede isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Özenle yemeklerinizi hazırlıyor; güzel bir şekilde sunumlarını gerçekleştirmeyi de ihmal etmiyoruz.


Şayet siz de keyifli bir atmosferde lezzetli yemekler ile evliliğinizi kutlamak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir La Pasion Restaurant menü ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çarşı Mahallesi Atatürk cd. Uslu sok. No:8, 48400 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  La Pasion Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.