Köşem Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Köşem Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Köşem Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Köşem Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Köşem Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Köşem Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Köşem Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Köşem Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Köşem Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köşem Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Köşem Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köşem Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Köşem Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köşem Balık Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köşem Balık Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi nezih bir ortamda gerçekleştirmek ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak isterseniz, sizi Köşem Balık Restaurant’a bekliyoruz. Bodrum’da Ortakent Yahşi Yalısı’nda bulunan ve ismini bulunduğu köşeden alan restoranımız, Bodrumdaki en eski ve köklü mekânlardan biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.


Ortakent’te bulunan işletmemiz, uzun zamandır burada yaşayan ve Ortakent’in yerlisi olan anne ve oğlu tarafından işletiliyor. Bir aile işletmesi olmanın verdiği samimiyeti ve tatlı ortamı konuklarımız kapıdan içeriye girdikleri anda fark ediyorlar. Deniz kıyısında bulunan restoranımız panoramik deniz manzarasını konuklarına sunmakta. Köşem Balık Restaurant, yeni yapılan marinanın yanında, sahil yolunun başlangıcında konuklarını bekliyor.


Günlük hazırlanan ev yapımı mezelerimiz, zeytinyağlılarımız, salatalarımız ve taze deniz ürünlerimiz. Yemekleriniz için zengin bir masa oluşturacağımızı, birçok seçenek ile bizi tercih eden her konuğumuzun damak tadına hitap edebileceğimizi belirtmek istiyoruz. Lezzetli yemekleri kendi usulümüz ile pişirmekteyiz. Bu lezzetlerin müdavimi olacaksınız. Köşem Balık Restaurant’ta yediğiniz lezzetli yemekler, başka restoranlarda yediğiniz yemeklerin hiçbirine benzemeyecek.


Restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz dışında açılışlar, yıl dönümleri, doğum günleri, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi özel organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Yıllardır sayısız organizasyona ev sahipliği yaptığımızı ve tecrübelerimizle sizin de özel anlarınızı kusursuz bir hale getireceğimizi belirtmek istiyoruz.


Bu organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Gelecek kişi sayısını, masa düzenini, bunun dışındaki taleplerinizi bizimle paylaştığınız anda, hazırlıklarımızı planlıyor ve gerçekleştirmeye başlıyoruz.


Yemeklerimizi uygun fiyatlarla yiyeceğinizi belirtmek istiyoruz. Bodrum’un abartılmış fiyatlarından uzak bir işletme olduğumuzu, geldiğiniz anda fark edeceksiniz. Köşem Balık Restaurant Bodrum’da tercih edebileceğiniz ideal restoranlardan biri. Avantajlarımızdan faydalanmak ve bizi tercih etmek isterseniz, yandaki formu doldurabilirsiniz. Bu özel günleriniz için daha çok beklemenize gerek yok. Köşem Restaurant’a bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yahşi Mahallesi, Yalı Cd. No:2, 48400 Bodrum/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Köşem Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.