Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Körfez Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Körfez Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Körfez Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Körfez Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Körfez Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Körfez Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Körfez Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Körfez Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Körfez Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Körfez Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Körfez Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Körfez Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Körfez Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Körfez Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Körfez Restaurant Hakkında

Bodrum’da denize sıfır bir restoranda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise size çok özel bir teklifimiz var. Bodrumun en eski restoranlarından olan Körfez Restaurant Bodrum’un mübadele zamanlarında hizmet vermeye başlamıştır. 1925’ler ile 1930’lar zamanında Girit lokantası olarak açılan ve lor, peynir hizmeti veren ve sonrasında Bodrum’un ilk ve tek restoranı olarak açılan Körfez Restaurant, köklü tarihiyle hala hizmet vermeye devam etmektedir.


Bu köklü tarihimizde kalitemizi hiç bozmadan konuklarımızı ağırlamaya devam ettiğimizi ve her zaman müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimizi hatırlatmak istiyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın mutlu bir şekilde restoranımızdan ayrılacaklarının garantisini veriyoruz.


Bodrum’da merkezi bir konumda yer alan işletmemiz misafirlerimize kolay ulaşım imkânı sunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da gelebiliyorsunuz.


Gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bu süreç boyunca ekibimiz güler yüzlü bir hizmet sunuyor ve misafirlerimizle her an ilgileniyorlar. Organizasyonunuz boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmaması için çalıştığımızı ve samimi bir ortamda Körfez Restaurant ailesinin pozitif enerjisini yaşayacağınızı belirtelim.


Restoranımız deniz kenarında bulunuyor. Açık ve kapalı alana sahip olduğumuzu ve bu alanlarda organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. Restoranımızın çevresinin ağaçlarla ve çiçeklerle çevrili olduğunu geldiğinizde göreceksiniz. Açık alanımızın tavanını da açılır-kapanır tavan ile kapatıyoruz, böylelikle kötü hava şartlarında da rahatça yemek yiyebiliyorsunuz.


Restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz dışında iş yemekleri, yıl dönümleri, doğum günleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonlara sayısız ev sahipliği yapan ekibimiz sizin özel anlarınızı da kusursuz hale getirmek için uğraşacaklar.


Taze balıklarımız ve günlük mezelerimiz profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıyor, hızlı servis elemanlarımız tarafından da en kısa sürede masanıza sunuluyor. Uygun fiyatlarımız ise sizi şaşırtacak.


Bizi tercih etmek ve Körfez Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Neyzen Tevfik Cad. No:2 48400 Bodrum

 • Haritadaki Konumu

  Körfez Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.