Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Koca Çalış Beach Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Koca Çalış Beach Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Koca Çalış Beach Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Koca Çalış Beach Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Koca Çalış Beach Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Koca Çalış Beach Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Koca Çalış Beach Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Koca Çalış Beach Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Koca Çalış Beach Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Koca Çalış Beach Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Koca Çalış Beach Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Koca Çalış Beach Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, baby shower, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Koca Çalış Beach Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır Koca Çalış Beach Restaurant Fethiye adresimizde hizmet veriyoruz. Muğla’ya bağlı olan tesisimizde yaz dönemlerinde misafirlerimizi ağırlıyor, onların keyifli saatler geçirmesi için çalışıyoruz.


Denize sıfır konumda bulunan işletmemiz hem restoran hem de plaj hizmetini bir arada veriyor. Aynı zamanda özel davetlerinize de ev sahipliği yaptığımız tesisimizde pek çok düğün, nişan, kına organizasyonu düzenledik. Bazı zamanlarda plajımızda tanıklık ettiğimiz evlilik tekliflerine şahitlik ettik... Özel günlerinizde bizi tercih ediyor olmanızın mutluluğunu yaşıyoruz. Tercihinize layık olmak için her sezon kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Düğün trendleri her sene değişim yaşıyor. Çiftlerin istekleri de bu doğrultuda değişiyor. Trendleri yakından takip ederek bu değişime profesyonel bir uyum sağlıyoruz. Tasarımımızda ve hizmetlerimizde değişiklikler yapıyoruz. Aynı zamanda çiftimizin isteklerini daha iyi anlıyor, isteklerine uygun çözümler üretirken daha aktif oluyoruz.


Özel organizasyonlar için 2 ayrı alternatifi bir arada sunuyoruz. En çok tercih edilen ağaçların arasında bir düğün oluyor. Bir diğer alternatif ise plaj düğünü olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar için kapılarımızı açıyoruz. Dışardan organizasyon firması getirerek dilediğiniz konsepti tesisimizde yaratabiliyorsunuz. Tabii organizasyonunun kalan tüm aşamalarında da yanınızda oluyoruz. Çözüm ortaklarınızla iletişim kurarak isteklerinizi gerçekleştirmek için koordineli olarak çalışıyoruz. Müzik, fotoğraf ve kamera çekimi gibi hizmetleri de göz ardı etmeden eksiksiz bir şekilde organizasyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.


Aynı zamanda restoran olarak da hizmet verdiğimiz için düğününüz için istediğiniz menüleri oluşturabiliyoruz. Siz yalnızca neler istediğinizi anlatın, geri kalan tüm problemleri çözüme ulaştırmak için biz buradayız.


Neler yapabileceğimizle ilgili bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Fethiye düğün mekanları fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Hürriyet Mah.Kenan Evren cd Kumsal Sk, Koca Calis, 48320 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Koca Çalış Beach Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.