Gemibaşı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gemibaşı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Gemibaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Gemibaşı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gemibaşı Restaurant Sık Sorulan Sorular

Gemibaşı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gemibaşı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Gemibaşı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gemibaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gemibaşı Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Gemibaşı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gemibaşı Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Gemibaşı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gemibaşı Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gemibaşı Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da gerçekleştirmek ister misiniz? Gemibaşı Restaurant Bodrum’da deniz manzaralı konumuyla misafirlerine birçok avantaj sunmakta. Bu avantajlarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz.


 • Öncelikle merkezi bir konumda yer aldığımızı ve bizi hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla tercih edebileceğinizi söyleyelim. Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacak ve kısa sürede restoranımıza gelebileceksiniz.

 • İşletmemizde, konuklarımızın tercih edebileceği açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Girişimizde bulunan masaların çevresinin camekânla çevrili olduğunu ve mevsim şartlarına göre açılıp kapandığını belirtelim. Yaz aylarında burayı tamamen açarak büyük bir açık alana sahip olabiliyoruz. Aynı zamanda teras katımız da bulunuyor. Burası da organizasyonlarınız için çok özel bir bölüm olarak hizmet vermekte. Deniz manzaralı ve rahat bir alan olan terasımızı da tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu alanları size sağlayabilmemiz için bizimle önceden iletişime geçmeniz gerekecek. Organizasyonlarınızda istediğiniz detayları ve taleplerinizi bizimle önceden paylaşıyorsunuz ve bu gecenin tamamen sizin hayallerinizdeki gibi olmasını sağlıyoruz. Gelecek kişi sayısını ve masa düzeninizi de isteklerinize göre düzenliyoruz. Bu özel gününüzü kusursuz bir hale getireceğimizden şüpheniz olmasın.

 • Haftanın her günü gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmet sağlamaktayız. Bu hizmet süresince güler yüzlü ekibimiz sizin yanınızda olacaklar ve gecenizde herhangi bir aksaklık yaşanmamasını sağlayacaklar.

 • Restoranımızdaki bu alanlarımızı sadece nikah sonrası yemekleriniz için değil, doğum günleri, yıl dönümleri, açılışlar, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi etkinliklerde de kullanabiliyorsunuz. Tecrübeli yönetici kadromuz bu organizasyonların nasıl gerçekleştirileceğini iyi biliyorlar ve ekibimizi bu doğrultuda yönlendiriyorlar.


Lezzetlerimizi konuklarımızla buluştururken, hijyene ve sunuş şekline çok önem veriyoruz. Temizliğinden ve lezzetinden emin olmadığımız hiçbir ürünü sizinle paylaşmıyoruz. Bu tatlarımıza çok uygun fiyatlar ile sahip olacağınızı da belirtmek istiyoruz. Gemibaşı Restaurant fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve fırsatlarımızı değerlendirmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Neyzen Tefik Caddesi No: 176 Bodrum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gemibaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.