Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Gel Gör Restaurant

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gel Gör Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gel Gör Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gel Gör Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Gel Gör Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gel Gör Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gel Gör Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gel Gör Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gel Gör Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gel Gör Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gel Gör Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gel Gör Restaurant düğününüz için yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Gel Gör Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gel Gör Restaurant düğün dışında parti, kına, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gel Gör Restaurant Hakkında

Muğla’nın en güzel köşelerinden bir tanesiyle doğayla baş başa kalacağınız gizli bahçemize davetlisiniz… Gel Gör Restaurant Datça’daki mevcut adresimizde, her mevsim özel davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel ekibimizin güler yüzlü ve kusursuz hizmet anlayışıyla daima en iyi kalitede sunumlarla konuklarınızı ağırlıyoruz. Nasıl mı?

Organizasyon firmasıyla anlaşarak konsept davetleriniz için hazırlıklara başlıyoruz. Mevsime göre kapalı veya açık alanımızı tasarlıyoruz. Kış aylarında aydınlık, geniş ve ferah salonumuz butik davetleriniz için harika bir seçim oluyor. Etrafı geniş pençelerle kaplanmış ahşap salonumuz, rahat edebileceğiniz ferahlıkta ve sıcaklıkta olacak şekilde düzenleniyor. Bahçemiz de doğaya zarar vermeden yapılan düzenlemelerle kır düğünü konseptleriniz için son derece uygun. Toplamda 700 kişilik davet alanıyla restoranımızda bolca eğlendiğiniz ve şık atmosferler yaratıyoruz… Şıklık demişken organizasyon firmaları sayesinde her konsepti rahatlıkla hazırlayabiliyorsunuz. Nişan, nikâh masası veya kına köşesi için mekânımızın en güzel köşesini ayırıyoruz. Konuklarınızı da özel tasarlanmış aksesuar ve dekorlarla düzenlenen masalarda ağırlıyoruz. Pist ise ilk dansınız için hazır…

Gel Gör Restaurant’ı seçmenizin en önemli nedeni ise, şüphesiz ki ekibimizin sunduğu enfes tatlar. Davet menülerinde yer alan; kırmızı et, beyaz et ve balık ana yemeklerle sevdiklerinize özel sunumlar yapıyoruz. Düğün öncesi tercih ettiğiniz yemek listesinde, ana yemeğe uygun; ara sıcaklar, salata, meze ve tatlılar da yer alıyor. Kutlamalar için pasta da tercih edebilirsiniz. Bu arada yetenekli sanatçılarımız da sahnede yerini alıyor ve davetinizi şölene dönüştürecek bir repertuvarla eğlenceyi başlatıyor.

Tüm bu hizmetlerden yararlandığınız; söz, nişan, kına gecesi, düğün ve yemekli eğlenceleriniz için konuklarımıza kapılarımızı açıyoruz. Gel Gör Restaurant Muğla iletişim formuna da sayfa üzerinde yer veriyor, heyecanla sizinle tanışmayı bekliyoruz. Detaylı bilgi almak için doldurduğunuz form sayesinde; fiyat teklifleri ve randevu alabileceğinizi de unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kızlan Mah. Kızlan Sok. No: 464/2 Datça/ Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.