Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Eski Datça Evleri

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eski Datça Evleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Eski Datça Evleri Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Eski Datça Evleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe
Manzara
Doğa manzaralı

Eski Datça Evleri Sıkça Sorulan Sorular

Eski Datça Evleri düğün fiyatları ne kadar?

Eski Datça Evleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eski Datça Evleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Eski Datça Evleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eski Datça Evleri 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Eski Datça Evleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eski Datça Evleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Eski Datça Evleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eski Datça Evleri düğün dışında doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Eski Datça Evleri Hakkında

İmzalar atıldıktan sonra sevdiklerinizle güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz, bir de bu yemek için Datça’yı tercih ettiyseniz, size çok özel bir teklifimiz var. Eski Datça Evleri Otel, farkı dizaynı ve kaliteli hizmetiyle tüm konuklarını bekliyor.

Otelimiz tam olarak Eski Datça adı verilen bölgede faaliyet gösteriyor. Eski Datça, oldukça eski bir yerleşim birimi. Birçok insanın adını duymadığı bu yerde taş sokaklar ve taş evler bulunuyor. Türkiye’nin korunmuş sayılı yerlerinden olan Eski Datça’nın otantikliği ve büyüsünü otelimizde de göreceksiniz.

Otelimizi dizayn ederken tamamen Eski Datça’ya uyumlu olacak detaylar kullandık. Eski Datça’nın mimarisinde mutlaka ocak, ocağın etrafında iki pencere ve bunun gibi daha birçok ayrıntı vardır. Aynı tasarımı otelimizdeki odalarda da göreceksiniz. Eski Datça Evleri olarak aklınıza ilk gelen otellerden farklılaştığımızı söylemek istiyoruz. Birbirinden ayrılmış birkaç farklı binadan oluşan otelimizde, odalarımızın adlarını İncir, Badem ve Zeytin olarak belirledik. Böylece tamamen bulunduğumuz yer ile harmanlanmış bir şekilde hizmet verdiğimizi anlayacaksınız.

Otelimizin aile işletmesi olduğunu belirtelim. Güler yüzü hiçbir şekilde eksik etmiyor, konuklarımızın mutlu olmaları için çalışıyoruz. Eski Datça Evlerine geldiğinizde bu güler yüzlü hizmeti direk fark edeceksiniz. Gecenin son anına kadar ilgimiz üzerinizden hiçbir şekilde gitmeyecek.

Nikah sonrası yemeklerinizi 35-40 kişilik üstü kapalı yanları açık alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Masa ve sandalye süslemeleri isterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Kasetten müzik imkanını misafirlerimize sunuyoruz ama canlı müzik talebiniz olursa, onu da sizin için temin edebiliyoruz.

Toplu davetinizden önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz, odalarımız sizin için hazır olacak. Eski Datça Evleri fiyatlarının da cebinize dost olduğunu unutmayın. Konforu ve huzuru bulacağınız otelimizde hem kendinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız, yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Çarşı Sokak No.2 48920 Datça - Muğla - Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Eski Datça Evleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.