Dükkan No: 10

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dükkan No: 10
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Dükkan No: 10 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dükkan No: 10 Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dükkan No: 10 Sıkça Sorulan Sorular

Dükkan No: 10 düğün fiyatları ne kadar?

Dükkan No: 10 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Dükkan No: 10 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dükkan No: 10 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dükkan No: 10 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Dükkan No: 10 düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dükkan No: 10 düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Dükkan No: 10 düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dükkan No: 10 düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dükkan No: 10 Hakkında

Tatlı ve samimi bir restoranda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Dükkân No:10 Bodrum’da siz değerli konuklarımıza kaliteli bir hizmet vermek için faaliyet gösteriyor. Aile işletmesi olan ve restoranımızda güler yüzü ve samimiyeti fark edecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktayız. Misafirlerimize empati yeteneğiyle hizmet veriyor, muhtemel isteklerinizi siz daha dile getirmeden yerine getiriyoruz.


Restoranımız Bodrum’da merkezi bir konumda yer alıyor. Çarşı mahallesinde yer alan işletmemize rahat bir ulaşım ile gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelip uygun bir yere park edebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla da gelme imkânınız bulunmakta.


Gece 2’ye kadar kesintisiz bir hizmet vermekteyiz. İşletmemizin sınırları içinde sadece güler yüz ve maksimum ilgiyle karşılaşacaksınız. Organizasyonunuz boyunca bir dediğinizi iki etmeyecek ve hızlı bir geri dönüş sağlayacağız.


Restoranımız ara sokakta yer alan tatlı küçük bir işletme olarak hizmet vermekte. Çevresi rengarenk çiçeklerle çevrili, mavi ve beyaz tonlarına hâkim açık alanımızda lezzetli yemeklerimizle buluşabiliyorsunuz. Mevsim şartlarına göre kapalı alanımızda bulunmakta. Sizin için burayı da hazırlayabilmekteyiz.


Kapasitemiz çok fazla olmadığı için organizasyonlarınızı planlarken bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Böylelikle sizin için gerekli bütün hazırlığı gerçekleştirebiliyoruz. Gelecek kişi sayısını, istediğiniz masa düzenini ve bunun gibi detayları bizimle paylaştığınız anda, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.


Nikah sonrası yemekleriniz dışında doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi organizasyonları da işletmemizde gerçekleştirebiliyoruz.


Lezzetli balıklarımızı hiç denediniz mi? Günlük ve taze balıklarımızı misafirlerimize istediğiniz boyutta ve istediğiniz pişirme tekniğine göre sunmaktayız. Mezelerimizin günlük olarak hazırlandığını ve masalarınızı renklendireceğini de belirtelim.


Biz samimi bir ortamda, güler yüzlü hizmetimizle konuklarımızı bekliyoruz. Siz de bu ortamda keyifli bir organizasyon isterseniz, bizi form üzerinden tercih edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çarşı Mah. Adliye Sok. No:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dükkan No: 10 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.